יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

הצמרת בוערת

הניצחון של רמת שרון ביום שישי הלחיץ את שאר קבוצות הצמרת, שייפגשו מחר בשני מפגשים פנים מול פנים: חיפה תנסה להשתקם מול אשדוד, רמלה מקווה להמשיך את הרצף מול ראשל״צ # בתחתית: הרצליה תארח את פתח תקווה
30/01/2022
הצמרת בוערת
המחזור ה-17 של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל נפתח ביום שישי האחרון בסערה ובהתרגשות. בצד טקס ההוקרה לאורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ׳, גברה א.ס רמה״ש על מכבי רמת גן 83:84 בתום דרמה שהוכרעה רק בשנייה האחרונה. המחזור יימשך מחר (שני) עם שלושה משחקים נוספים בלבד (שעה ראשית 19:00), לאחר שהמשחק בין אליצור ויראלי ת״א לאליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון נדחה בשל מחלת הקורונה ממנה סובל מאמן חולון, רועי אייזנברג.
המשחק שצפוי להיות הצמוד ביותר יפגיש את מכבי בנות אשדוד עם מכבי הפניקס חיפה. הקבוצה מעיר הנמל הפסידה רק במשחק אחד מתוך ששת האחרונים שלה בליגה ואת הכושר הטוב הזה היא תנסה להמשיך מול הקבוצה שניצבת בראש הטבלה רק משום שהפועל ראשל״צ טרם השלימה את המשחקים החסרים שלה. הצפוניות הפסידו במחזור האחרון ברמלה, והפסד נוסף יקרב אותן מאוד אל שלוש הקבוצות האחרות שדולקות אחריה ומחזיקות במאזן חיובי.
הקבוצה החמה של הליגה, אליצור נווה דוד רמלה, תנסה להמשיך את רצף הניצחונות שלה, אך הפעם תיתקל במשוכה הקשה ביותר שיש לליגה להציע - הקבוצה הדורסנית של זיו ארז מראשל״צ, שבמשחקה האחרון לפני פגרת הקורונה הכפויה ניצחה בחיפה בהפרש של 30 נקודות. רמלה הודיעה היום למנהלת הליגה שמאמנת הקבוצה נמצאה הבוקר מאומתת קורונה, עוזר המאמנת אורן לם יושב שבעה על מות אביו ואת המשחק מחר תנהל עוזרת המאמנת, לימור פלג.משחק שישפיע על תחתית הליגה יתקיים בהרצליה, שם בנות הרצליה יארחו את הפועל בני פ״ת. השתיים יכולות להירגע מעט במאבקי התחתית לנוכח התוצאות האחרונות של נועלת הטבלה, אליצור ויראלי ת״א, אך זו תהיה אחת ההזדמנויות האחרונות שלהן לשפר עמדות לקראת החלק המכריע של העונה.