יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

שלושה משחקים מבוטלים בגלל הקורונה

בצל שחקניות מאומתות לקורונה ודחייה של חלק מהמשחקים ייצא מחר לדרך המחזור ה-16 באופן חלקי, בתקווה שיהווה יריית פתיחה לחזרה לשגרת משחקי הליגה
23/01/2022
שלושה משחקים מבוטלים בגלל הקורונה
עוד לפני שתשלים את המשחקי החסרים שנדחו בשל התפרצות הגל החמישי של הקורונה, תחזור ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל לפעילות עם קיומם החלקי של משחקי המחזור ה-16מחר (שני) (שעה ראשית 19:00).
המשחק שצפוי להיות הצמוד והחשוב יתקיים באולם זיסמן ברמת גן, שם מכבי בנות אשדוד תתארח אצל  מכבי רמת גן האלופה המכהנת. אשדוד תקווה שהפגרה הכפויה לא תעצור את ריצת ארבעת ניצחונות הליגה הרצופים שלה, בשעה שהמארחת צריכה למצוא פתרונות ולחזור לנצח אחרי שרשמה בשבוע שעבר את הפסדה השמיני העונה בליגה במשחק השלמה מול מכבי הפניקס חיפה מהמחזור ה-11.
משחק נוסף שיתקיים מחר יפגיש את אליצור ויראלי ת"א עם א.ס רמה"ש - שתי קבוצות שהפסקת המשחקים באה להן בדיוק בזמן. הקבוצה של דניאלה ראובן נראתה לא טוב במחזורים האחרונים והיא ממוקמת עמוק במקום האחרון בטבלה, בעוד שהשחקניות של אוהד גל הפסידו בשני המחזורים האחרונים ואיבדו את תואר הקבוצה היציבה בליגה אחרי חיפה וראשל"צ. הן גם איבדו את המקום השלישי לאשדוד וכעת ינסו להשיב אותו אליהן.שלושת המשחקים האחרים - מכבי הפניקס חיפה מול בנות הרצליה, אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון מול הפועל ראשל"צ, והפועל בני פ"ת מול אליצור נווה דוד רמלה - נדחו בשל שחקניות ומאמנים שאומתו לנגיף הקורונה.
רמלה הודיעה היום כי לראשונה מזה כשלושה שבועות חזרה לפעילות מלאה וקיימה אתמול (מוצאי שבת) אימון בסגל מלא אחרי שבתקופה האחרונה שחקניות רבות נמצאו מאומתות לנגיף הקורונה. לקבוצה חזרה הפורוורדית האמריקנית המצוינת אמה קאנון, שנאלצה לטוס לארה"ב בשל מצב משפחתי.
נשיא המועדון עו"ד מוסא סבא אמר: "קאנון היא השחקנית המובילה והחשובה בקבוצה. היו לה נסיבות משפחתיות שאילצו אותה לחזור לארה"ב ואנחנו התחשבנו במצב. למזלנו ושמחתנו, חסרונה לא פגע בקבוצה. אני מאמין שהיא תיתן לנו את ערך המוסף להמשך העונה".