יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

רמלה הודיעה על הפסקת פעילותה

במקביל לדחיית המחזור ה-15 בשל התפרצות נגיף הקורונה בישראל בכלל ובקרב שחקניות ליגת העל בפרט, הודיעה היום אליצור נווה דוד רמלה על השהיית פעילות מוחלטת # זאת לאחר שכל שחקניות הסגל, למעט שתיים, נמצאו חיוביות לנגיף
14/01/2022
רמלה הודיעה על הפסקת פעילותה
קבוצת הנשים של אליצור נווה דוד רמלה הודיעה הבוקר על החלטתה להפסיק את פעילותה בגלל מחלת הקורונה ולנוכח העובדה שמרבית שחקניות הקבוצה נמצאו חיוביות לנגיף לאחר שביצעו בדיקות PCR. רק שתי שחקניות נמצאו שליליות.
מי שנמצאו חיוביות לקורונה הן נופר שלום, אליסה בארון, קורטני דאגלס, מרים חנון, קריסטל דנג'רפילד, גילי אייזנר ואופיר אליהו. מאי נשר והפורוורדית השבדית פאולינה הרסלר הן היחידות שנמצאו שליליות. הנהלת הקבוצה החליטה כאמור להשבית את פעילות הקבוצה עד סיום ימי הבידוד של השחקניות והחלמתן המלאה.
יש לציין שאליצור נווה דוד רמלה נמצאת לאחרונה בתקופה חיובית מההיבט המקצועי, עם רצף של ארבעה ניצחונות רצופים, אף שבתקופה האחרונה נאלצה הקבוצה לשחק עם שתי זרות בלבד בשל היעדרותה של אמה קאנון, שנאלצה לטוס חזרה לארה"ב בשל מצב משפחתי.