יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

רוב משחקי המחזור ה-14 לא שוחקו בגלל סיבוכי הקורונה

חלק מקבוצות ליגת העל לא הציגו אישורים של בדיקות אנטיגן מפוקחות, כפי שנדרש מהן בעקבות התפשטות זן האומיקרון # המשחק היחיד שכן נפתח מתוך הארבעה שהיו אמורים להיערך הערב, נפסק אחרי חמש דקות בתוצאה 10:33 לבנות הרצליה על אליצור ויראלי ת"א
10/01/2022
רוב משחקי המחזור ה-14 לא שוחקו בגלל סיבוכי הקורונה
מגפת הקורונה פגעה היום קשות במחזור ה-14 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, כאשר במספר קבוצות התגלו בשעות הצהריים, בסמוך לפתיחת המשחקים, חולות קורונה מאומתות. חלק מהקבוצות לא הצליחו להציג בפני מנהלת ליגת העל אישורים מפוקחים ורשמיים של חולות מאומתות, לכן המנהלת ביקשה מהקבוצות לבצע בדיקות אנטיגן מפוקחת לפני הגעתן לאולמות.
בימים האחרונים, וגם הבוקר, חודדו לקבוצות ליגת העל לנשים בכדורסל הנחיות לקיום משחקי הליגה בצל התפשטות וריאנט האומיקרון. לפי המתווה שנשלח לקבוצות בתחילת העונה, דחיית משחקים תתקיים רק בהצגת אישורים רפואיים (בדיקת אנטיגן מפוקחת או בדיקת PCR) של שלוש שחקניות מאומתות או שתי שחקניות זרות מאומתות. למרבה הצער, חלק מהקבוצות לא התכוננו כראוי למצב החדש ובמקום לבצע בדיקות מפוקחות בבוקר המשחק, המתינו לרגע האחרון ושיבשו בכך את קיום המשחקים הערב. הנושאים הפרטניים ידונו בבית הדין המשמעתי של איגוד הכדורסל.
רק במידטאון בתל אביב החל משחק. אליצור ויראלי ת"א שיחקה נגד בנות הרצליה בסגל קצר מאוד של שחקניות והמשחק הגיע לסיומו לאחר חמש דקות, כשלוח התוצאות הורה על 10:33 להרצליה. ארבע שחקניות של אליצור יצאו בחמש עבירות והמשחק הסתיים.