יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

הכי צמוד שיש

משחק העונה בחיפה יפגיש את הקבוצה המקומית שכבשה את המקום הראשון עם הפועל ראשל"צ המרשימה שבמקום השני # רמה"ש ואשדוד ייאבקו על המקום השלישי, בשעה שבתל אביב צפוי קרב תחתית לוהט בין אליצור המקומית לבנות הרצליה
08/01/2022
הכי צמוד שיש
המחזור ה-14 של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יעמוד בסימן המשחק המרכזי והמסקרן – יש שיגידו משחק עונה – בין המוליכה מכבי הפניקס חיפה, לסגניתה הפועל ראשל"צ. שתי הקבוצות ייפתחו את המחזור כבר מחר (ראשון) במשחק שיועבר בשידור חי (17:30, ספורט 5 פלוס) והמנצחת בו תוליך את הטבלה בסיום המחזור.
החיפאיות הפסידו רק פעם אחת העונה. זה קרה להן בראשון לציון ומאז חושבות שחקניות בקבוצה על האפשרות לנצח את היריבה היחידה העונה שהסתכלה עליהן מלמעלה. ראשון לציון לעומת זאת הפגינה משחקי כדורסל יוצאי דופן, רובם בהשראתה של הכוכבת ג'ני סימס, אבל שני הפסדי חוץ מפתיעים – להפועל בני פ"ת ולמכבי בנות אשדוד – גרמו להן לאבד את המקום הראשון, אותו כאמור יוכלו להחזיר עם ניצחון במחזור הקרוב.יום לאחר מכן (שני) יתקיימו ארבעת משחקי המחזור הנוספים (שעה ראשית 19:00): הדאבליסטית מכבי רמת גן, שהודחה בסוף השבוע מגביע המדינה אחרי הפסד צמוד לחולון, תנסה לחזור למסלול הניצחונות דווקא כשתפגוש את אליצור נווה דוד רמלה המשתפרת.
במקביל ייערך קרב גדול וחשוב גם בתחתית, שם תארח אליצור ויראלי ת"א מהמקום האחרון את בנות הרצליה מהמקום הלפני אחרון. הקבוצה מהשרון השתפרה בשבועות האחרונים ואחרי שני הפסדים צמודים רשמה במחזור הקודם ניצחון מרשים על רמה"ש. ניצחון נוסף במשחק החוץ יאפשר להן לברוח עוד יותר מהאזור שממנו יורדים לליגת המשנה.
א.ס רמה"ש, שהפסידה בסוף השבוע באופן די חד-צדדי למכבי בנות אשדוד ברבע גמר הגביע, תפגוש שוב את הקבוצה של עדן ענבר. לא ברור אם אוהד גל ישתמש בהפסד במסגרת הגביע לצורכי מוטיבציה או שהאמונה והביטחון העצמי בעקבות הניצחון יעזרו דווקא לאשדוד (חמישה ניצחונות רצופים בכל המסגרות), אבל בדיוק כמו המשחק על המקום הראשון והקרב בתחתית – זה יהיה המשחק שיקבע את זהותה של הקבוצה במקום השלישי בליגה.
אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון והפועל בני פ"ת – שתי הקבוצות הבלתי יציבות של ליגת העל, שעדיין מקוות לשיפור לקראת החלק המכריע של העונה, ייאבקו זו בזו בניסיון לעלות לחלק העליון של הטבלה.