יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

רמלה: דנג'רפילד תחליף את וויליאמס

הגארדית שנבחרה לשחקנית הרוקית של השנה ב-WNBA בשנת 2020 הצטרפה לאליצור נווה דוד רמלה ותחליף את קורטני וויליאמס, שהחוזה עמה הסתיים # היא צפויה לצאת מבידוד ולהיות זמינה עבור קבוצתה כבר במשחק הקרוב מול מכבי רמת גן
05/01/2022
רמלה: דנג'רפילד תחליף את וויליאמס
קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור נווה דוד רמלה הודיעה הבוקר שהחתימה את הרכזת האמריקנית קריסטל דנג'רפילד (23, 1.65 מטר), שנבחרה בדראפט 2020 במקום ה-16 על ידי מינסוטה לינקס מה- WNBA.
דנג'רפילד תחליף את קורטני וויליאמס, שהגיעה כזכור לחודש לאחר ששימשה כמחליפה זמנית לקלסי מיטשל שנפצעה. בעונת הבכורה שלה בליגה הטובה בעולם ב-2020 נבחרה דנג'רפילד לשחקנית הרוקית של השנה, לאחר שסיימה כקלעית המובילה של מינסוטה לינקס. היא רשמה 16.2 נקודות למשחק עם  3.6 אסיסטים ב-30 דקות משחק בממוצע. בקיץ האחרון במדי הלינקס היא סיימה עם 7.7 נקודות ו-2.8 אסיסטים ב-20 דקות משחק בממוצע.                                     
דנג'רפילד היא בוגרת אוניברסיטת יוקון קונטיקט ובעונה האחרונה שלה העמידה שורה סטטיסטית מרשימה של 15 נקודות, 3.9 אסיסטים, 3.7 ריבאונדים ו-1.8 חטיפות ב-35 דקות משחק. במרץ 2020 רשמה הישג כשהעפילה למקום החמישי בכל הזמנים של אוניברסיטת יוקון בקטגוריית האסיסטים, עם 225 אסיסטים בעונה אחת.מאמנת אליצור נווה דוד רמלה, שירה העליון מסרה: "ידענו שקורטני הגיעה לחודש ולכן חיפשנו שחקנית מובילת כדור שתשדרג אותנו. אני מקווה שההסתגלות של קריסטל דנג'רפילד תהיה מהירה ונמשיך את המומנטום החיובי שהקבוצה נמצאת בו". דנג'רפילד, הנמצאת כבר בישראל, תסיים את תקופת הבידוד שלה מחר ואז תצטרף לסגל הקבוצה. את הבכורה שלה היא צפויה לרשום ביום שני הקרוב במסגרת המחזור ה-14 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל כשאליצור נווה דוד רמלה תצא למשחק חוץ בזיסמן מול מכבי רמת גן.

צילום: דויד שרמן