יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

טיאנה מולדרו חתמה באליצור ויראלי ת"א

השחקנית בת ה-26 שיחקה בעבר ברמה"ש, רעננה ומכבי חיפה # קלעה 17 נקודות בממוצע במדים הירוקים בעונה שעברה
26/12/2021
טיאנה מולדרו חתמה באליצור ויראלי ת"א
אליצור ויראלי ת"א החתימה היום את הפורוורדית טיאנה מולדרו (26, 1.88), אשר תצטרף לקיארה לזלי ולדיג'ונאי קרינגטון במצבת הזרות של הקבוצה מאולם המידטאון בת"א.
שחקנית הפוסט מגיעה לישראל היישר מהליגה הצרפתית החזקה, שם העמידה ממוצעים של 12 נקודות ו-7 ריבאונדים למשחק. במשחקה האחרון במדי הקבוצה העונה הייתה מהמצטיינות בקבוצתה עם 15 נקודות ו-15 ריבאונדים ב-37 דקות.
מולדרו, אשר נבחרה במקום ה-29 בדראפט 2018 ע"י הסיאטל סטורם, סיימה את עונתה האחרונה במכללות עם ממוצעים של 19 נקודות ו-9 ריבאונדים למשחק.
השחקנית החדשה של אליצור ויראלי ת"א כבר שיחקה בארבע קדנציות שונות בישראל כאשר בעונת 2018/19 העמידה ממוצעים של 11 נקודות ו-6 ריבאונדים במדי רמת השרון, ו-17 ו-14 ריבאונדים במדי מכבי רעננה, אליה עברה בהמשך העונה. בשנה שלאחר מכן העמידה ממוצעים של 18 נקודות ו-11 ריבאונדים במדי רעננה, בעונה שהסתיימה לפני תום השלמת כלל המשחקים עקב נגיף הקורונה. בעונת 2020/21 שיחקה 23 משחקים במדי מכבי חיפה, אותם סיימה עם ממוצע של 17 נקודות ו-9 ריבאונדים.
"אני שמחה מאוד על הצטרפותה של טיאנה מולדרו לקבוצה", מסרה מאמנת אליצור ויראלי ת"א, דניאלה ראובן, "אין לי ספק שהניסיון שלה בליגה הישראלית והמספרים שלה בכל קבוצה בה היא שיחקה בקריירה יגרמו לה להשתלב במהרה בקבוצה ויובילו אותנו להצלחות במטרות שעדיין נותרו לנו העונה".