יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

זמן לתקן

משחקי הסיבוב השני של ליגת העל לנשים בכדורסל יתקיימו מחר (ראשון) ולחלק מהקבוצות ניתנת הזדמנות לפתוח דף חדש לפני שהעונה מגיעה לשלבים המכריעים שלה # ראשל"צ (שתתארח באשדוד) וחיפה (שתתארח בתל אביב) ינסו לשמור את עצמן בראש הטבלה
25/12/2021
זמן לתקן
ארבעה משחקים במחזור הפתיחה של הסיבוב השני בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתקיימו  מחר, יום ראשון (שעה ראשית 19:00).
משחק מעניין צפוי בין שתי קבוצות שרשמו הפסדים במחזור האחרון ורוצות לפתוח ברגל ימין את הסיבוב השני: א.ס רמה"ש, שנעצרה אחרי חמישה ניצחונות רצופים עם הפסד ביתי בו ספגה 95 נקודות ממכבי הפניקס חיפה, תארח את הפועל בני פ"ת (18:00), שהייתה בעלייה נהדרת, אבל נעצרה בשני מחזורי הליגה האחרונים כשהפסידה לבנות הרצליה ומכבי בנות אשדוד.
מפגש מעניין נוסף יהיה זה בין אליצור סיגלת רווה אסתטיקס חולון, שגם הייתה בקו עלייה עד שנתקעה ברמלה במחזור האחרון, לבין מכבי רמת גן. הדאבליסטית, הפסידה במחזור האחרון לנועלת הטבלה אליצור ויראלי ת"א, ותנסה כעת לשוב למסלול הניצחונות מול הקבוצה שמתחה אותה עד לשניות האחרונות במשחק הפתיחה של העונה.
במקביל יעלו לפרקט גם שתי המנצחות הגדולות של המחזור האחרון: אליצור ויראלי ת"א, שכאמור רשמה את ניצחונה השני, תארח את מכבי הפניקס חיפה, שיודעת שניצחון יעלה אותה לפחות זמנית למקום הראשון בטבלה. אליצור נווה דוד רמלה, שחזרה לעצמה עם ניצחון מזהיר על חולון במחזור האחרון, לא הצליחה לנצח באמצע השבוע את קסטורס בריין במשחק החוץ בבלגיה והודחה מהיורוקאפ. כעת היא תתארח אצל בנות הרצליה ותשתדל לרשום ניצחון שני ברציפות בליגה.
ביום שלישי (17:30, שידור ישיר בחמש פלוס) תצא מוליכה הטבלה ערב המחזור, הפועל ראשל"צ, למשחק חוץ מול מכבי בנות אשדוד. הקבוצה של זיו ארז ניצחה ב-20 נקודות הפרש את יריבתה במחזור הראשון של העונה, וניצחון נוסף לא רק שישמור אותה במקום הראשון אלא גם יעמיד אותה על מאזן מדהים של 1:9.