יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

רמ(ל)ה משלה

כבר חודש שבאליצור נווה דוד רמלה מחכים להתפוצצות הזו – והנה היא באה # השחקניות של שירה העליון גברו 57:88 על אליצור סיגלית רווה אסתיקס חולון ואותתו לליגה שחובה לספור אותן לקראת הסיבוב השני # מחר בערב ישוחקו שאר משחקי המחזור התשיעי
19/12/2021
רמ(ל)ה משלה
אליצור נווה דוד רמלה פתחה את במחזור הנעילה של הסיבוב הראשון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל בדיוק כפי שהיא סיימה את המשחק במסגרת האירופית מול קסטורס בריין ביום רביעי האחרון. המשחק באירופה אומנם הסתיים בהפסד, אבל הפער צומק ל-11 נקודות בלבד, וגם הפתיחה הערב מול אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון סימנה על התאוששות ואופטימיות מצד הקבוצה.
לפני הכל, זו הייתה הפתיחה של קורטני וויליאמס. הזרה החדשה של רמלה נכנסה מצוין למשחק, קלעה ארבע מחמש הזריקות שלה מהשדה והוליכה את הקבוצה המקומית ליתרון 14:22 בתום הרבע הראשון. האורחות, שהמשיכו להישען על דניאל אדאמס, כפי שעשו במשחקים האחרונים, סבלו כבר מהפתיחה מערב קליעה חלש.האחוזים של חולון הפכו גרועים יותר ויותר ברבע השני. לא שרמלה רצה וברחה, אבל היא כן הידקה את ההגנה ונבנתה מיום התקפי רע במיוחד של החולוניות, שלא קלעו נקודה בחמש הדקות הראשונות של הרבע וראו את הפיגור גדל כבר ל-29:14. גם כשחולון הצליחה לדלות כמה נקודות, בעיקר מקו העונשין, רמלה ידעה לקחת את כל מה שההגנה האורחת נתנה לה - שלשות של הרסלר, בארון וחנון, לצד ניצול הזדמנויות מהקו של קאנון – והפער במחצית גדל לכדי 25:43 גדול.הרבע השלישי נפתח במגמה הפוכה לגמרי מזה של הרבע השני – שטף התקפי משני צדי המגרש, אבל גם זה לא עזר לחולון לצמק את הפער ולהפוך את המשחק לתחרותי יותר. להפך, רמלה הגיעה למצבי קליעה נוחים לשלוש, סחטה עבירות וקלעה עשר נקודות כבר בשתיים וחצי הדקות הראשונות. ככלל, זה היה משחק יפהפה של רמלה. הסקור התחלק בין רוב שחקניות הסגל, ההתקפה נראתה מתואמת, והכדור כמעט ולא הלך לאיבוד (9 פעמים עד תום הרבע השלישי). כל אלה בלטו על רקע הנתונים הרעים שהציגה חולון, במיוחד מצד טיארה רופין (1 מ-11 מהשדה) ואלכסיס ג'ונס (2 מ-12). רק דניאל רבר ודניאל אדאמס היו שם בשביל האורחות, מה שלא עזר להן להימנע מפיגור משמעותי של 67:43 בתום הרבע השלישי.הרבע האחרון התנהל כבר לפרוטוקול בלבד, אבל התוצאה הסופית – 57:88 – לא זו בלבד שתעזור לרמלה לשקם את העונה שלה בליגת העל אחרי ארבעה הפסדים רצופים, היא גם עשויה לתת לה את הדחיפה הנחוצה לקראת משחק הגומלין ביורוקאפ, ביום רביעי בבלגיה.
 
קלעו לרמלה: קאנון 23, וויליאמס 17, דוגלס 15, הרסלר 11, אייזנר 8, חנון 7, בארון 7.
קלעו לחולון: רבר 20, אדאמס 18, ג'ונס 9, רובין 5, פלץ 5.
 
שאר משחקי המחזור ייערכו מחר (שעה ראשית 19:00): אליצור ויראלי ת"א – מכבי רמת גן, א.ס רמה"ש – מכבי הפניקס חיפה, בנות הרצליה – הפועל ראשל"צ, הפועל בני פ"ת – מכבי בנות אשדוד.