יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

שעת נעילה

המחזור התשיעי והאחרון של סיבוב המשחקים הראשון ייפתח מחר עם משחקה של רמלה מול חולון # למחרת (שני): קרב הטיטאניות בין רמה"ש לחיפה, ומשחקים קלים על הנייר לראשל"צ ולרמת גן
18/12/2021
שעת נעילה
מחזור הנעילה של הסיבוב הראשון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייצא לדרך מחר (ראשון)  עם משחקה של אליצור נווה דוד רמלה מול אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון (19:00).
הנציגה הישראלית ביורוקאפ רשמה ביום רביעי האחרון את הפסדה השישי בכל המסגרות ואחרי ארבעה הפסדי ליגה תנסה להתאושש מול הקבוצה מחולון, שהראתה סימנים חיוביים של התאוששות מפתיחת עונה מאכזבת, כשניצחה בהפרש גדול את אליצור ויראלי ת"א במחזור האחרון. ברמלה יקחו בוודאי בחשבון גם את משחק הגומלין שמחכה להן במסגרת שלב 32 האחרונות ביורוקאפ מול קסטורס בריין הבלגית ביום רביעי הקרוב.ביום שני יתקיימו ארבעת המשחקים הנוספים שיחתמו את המחזור התשיעי בליגה (שעה ראשית 19:00): במשחק המרכזי של המחזור תארח הקבוצה החמה בליגה, א.ס רמה"ש, שניצחה בחמשת המחזורים האחרונים, את מכבי הפניקס חיפה, שנמצאת במקום השני עם מאזן של 1:7. במקביל תנסה הפועל ראשל"צ לשמור על המקום הראשון מפני שתי הדולקות אחריה כשתצא להתארח אצל בנות הרצליה, שנחלצה במחזור האחרון מהמקום האחרון בטבלה בזכות ניצחון בפ"ת.
המפסידה של אותו משחק, הפועל בני פ"ת, תצא למשחק חוץ מול מכבי בנות אשדוד המתנדנדת – ואם תנצח אותה יהיו שתי הקבוצות במאזן 5:4 שלילי - צמודות זו לזו במרכז הטבלה. נועלת הטבלה, אליצור ויראלי ת"א, שהפסידה בשני המחזורים האחרונים בהפרש של 36 ו-32 נקודות (בהתאמה) תארח את הדאלביסטית מכבי רמת גן, שתקווה להתאושש ממשחק ההפסד לרמה"ש, בו נקטע רצף הניצחונות שלה.

צילום: FIBA.COM