יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

עמיר עוזי יאמן את אליצור חולון

המאמן שהדריך בעבר קבוצות גברים בנוער ובבוגרים שב לקווים - הפעם בליגת הנשים: "זה שינוי משמעותי ואתגר גדול"
12/07/2023
עמיר עוזי יאמן את אליצור חולון
עמיר עוזי יאמן בעונה הקרובה את אליצור חולון.
עוזי (50) מגיע לכדורסל נשים אחרי שנים רבות בכדורסל הגברים, בהן אימן בכל הרמות, כולל בליגת העל ובליגה הלאומית. הוא החל את הקריירה בהפועל גבעתיים, בה אימן שש שנים במחלקת הנוער. את קריירת אימון הבוגרים שלו החל בליגה הארצית, שם אימן את רמת אפעל, הפועל לוד, מכבי רחובות ומכבי חדרה. משם הגיע למכבי רמת גן ושימש שנתיים כעוזר מאמן. בשנתו השלישית במועדון מונה למאמן הראשי והיה למאמן הראשי הצעיר בליגה. אחרי עונה מוצלחת הוא מונה עמיר למאמן הראשי של הפועל חולון. אחרי שתי קדנציות כמאמן ראשי בליגת העל, המשיך עוזי כמאמן ראשי בליגה הלאומית, בין היתר ב-מ.כ. הבקעה, אליצור יבנה, הפועל חיפה והפועל עפולה.
בנוסף שימש עוזי כמאמן באיגוד הכדורסל וכמנהל מקצועי באליצור יבנה ובמכבי חדרה. אחרי 25 שנים רצופות ופסק זמן שלקח, הוא שב כעת לאמן - בקדמת הבמה כמאמנה הראשי של אליצור חולון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל.
"אני קודם רוצה להודות להנהלת אליצור חולון בראשותו של מנחם וידהורן על האמון", אמר המאמן הנכנס, "אין ספק שזה שינוי משמעותי ואתגר גדול. אני אחרי כמה שנים של הפסקה יזומה מאימון ומגיע מאוד רעב ונחוש להצליח. אליצור חולון הוא לא עוד מועדון בליגת העל. עשינו כבר כמה החתמות מאוד מעניינות, כשהמטרה היא לבנות סגל איכותי שיעמוד בכל האתגרים שהליגה תציב בפניו ויחזיר את המועדון למקום שבו הוא צריך להיות".