יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

שומרות על הבסיס

מכבי רמת גן הודיעה על הישארותן של שלוש הישראליות שהיוו את השלד של הקבוצה בעונה החולפת # הקפטנית נופר שלום תמשיך, לצדן של שני ברמן ואליס חתוקאי # יו"ר הקבוצה אורה גלזר: "ההמשכיות זו תשתית להישגים והצלחה"
09/07/2023
שומרות על הבסיס
קפטנית הקבוצה נופר שלום, שני ברמן ואליס חתוקאי ממשיכות לעונה נוספת במכבי רמת גן. לשני ברמן זו תהיה העונה השלישית ברציפות שהיא תפתח באולם זיסמן, לאליס חתוקאי (שנבחרה לתגלית העונה שעברה) ולנופר שלום זו תהיה העונה השנייה. שלום, אגב, תפתח את עונתה ה-18 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל.
לאחר שסיימה את העונה הקודמת במקום השלישי, מכבי רמת גן שמה לה למטרה לנסות ולייצר המשכיות בסגל השחקניות הישראליות והצוות. "אני שמחה וגאה להחתים את השחקניות ששיחקו אצלנו בעונה הקודמת לעונה נוספת", אמרה יו"ר הקבוצה אורה גלזר, "מבחינתי, המשכיות השחקניות בקבוצה ביחד עם המאמן רועי לזר שיאמן עונה רביעית במועדון זו תשתית איתנה לחיבור, שאיפה להישגים והצלחה"."אני מאוד נרגשת לחזור לעונה נוספת במועדון שהפך לי לבית", אמרה נופר שלום, "ובעיקר שמחה לחזור לשתף פעולה עם רועי.  אין לי ספק שתהיה עונה מהנה ומאחלת לנו כיף והצלחה".
שני ברמן: "מתרגשת מאוד להמשיך לעונה שלישית במדי מכבי רמת גן. זה מועדון שהפך בשבילי למשפחה ואני שמחה להמשיך את ההתקדמות שלי עם המאמן והצוות". לדברים האלה הוסיפה אליס חתוקאי כי גם היא "שמחה ומתרגשת להמשיך עונה נוספת ברמת גן. אני מעריכה את ההזדמנות והאמון שנותנים לי במועדון המיוחד הזה, ומחכה כבר לתחילת העונה. יאלה רמת גן!".