יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי הפניקס חיפה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד א.ס רמה"ש נווה דוד רמלה מכבי רמת גן הפועל בני פתח תקווה אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

מחר: ראשל"צ רוצה להמשיך במומנטום

הקבוצה מעיר היין תארח את אליצור נווה דוד רמלה ולסיים את הערב במקום הראשון בטבלה # בשני: המוליכה מחיפה מול אשדוד, ומפגש בין שתי הקבוצות החמות של הליגה - מכבי רמת גן וא.ס. רמה"ש
11/12/2021
מחר: ראשל"צ רוצה להמשיך במומנטום
המחזור השמיני של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייצא לדרך מחר (ראשון) ב-18:00, עם המשחק המסקרן בין הפועל ראשל"צ לאליצור נווה דוד רמלה. הקבוצה של זיו ארז חזרה למסלול הניצחונות במחזור האחרון (אחרי שהופתעה לפני כן בפ"ת), כשניצחה את אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון בתום משחק מותח. האורחת בעיר היין תהיה הקבוצה מרמלה, שהפסידה גם היא לפ"ת במחזור האחרון – בתום הארכה.
יממה למחרת (שני) ייחתם המחזור עם ארבעה משחקים נוספים. ראשונות לעלות לפרקט (בשעה 18:30), יהיו השחקניות של המוליכה, מכבי הפניקס חיפה, שיארחו את מכבי בנות אשדוד. חצי שעה לאחר מכן ייפתחו שלושה משחקים נוספים: הדאבליסטית, מכבי רמת גן, שניצחה בשלושת המשחקים האחרונים שלה, תארח את הקבוצה החמה בליגה, א.ס רמה"ש, שניצחה בארבעת המשחקים האחרונים שלה.קבוצה חמה אחרת, הפועל בני פ"ת, שניצחה כאמור בשני המחזורים האחרונים יריבות מהצמרת, תשאף לסמן ניצחון ראשון העונה גם על קבוצה מהתחתית, כשתארח את בנות הרצליה, לה ניצחון בודד עד כה העונה.
במשחק האחרון של המחזור תנסה אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון להתאושש מההפסד המאכזב לראשל"צ כשתארח את אליצור ויראלי ת"א. העולה החדשה פתחה את העונה באופן מפתיע ונראתה שוות כוחות למועדונים הוותיקים בליגה – אבל אחרי ההפסד הגדול לרמה"ש במחזור האחרון ינסו השחקניות של דניאלה ראובן לחזור לתלם ולהשיג ניצחון מול קבוצה שלפחות על הניר נחשבת לפחות מאיימת.