יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי הפניקס חיפה הפועל ראשל"צ מכבי אשדוד א.ס רמה"ש נווה דוד רמלה מכבי רמת גן הפועל בני פתח תקווה אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

חם שם למעלה

מכבי רמת גן ניצחה וחזרה לצמרת, א.ס רמה"ש מקווה לניצחון רביעי ברציפות וגם חיפה וראשל"צ רוצות לשמור על מעמדן בראש בטבלה # המחזור השביעי יגיע לנקודת רתיחה עם ארבעה משחקים מחר (שני)
05/12/2021
חם שם למעלה
מחזור המשחקים השביעי של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יצא לדרך ביום ששי  עם משחק הניצחון של מכבי רמת גן, ששבה מהמפגש המותח באשדוד עם 59:68 על הקבוצה המקומית. בכך העלתה רמת גן את הרצף שלה לשלושה ניצחונות רצופים וביום שני הקרוב (שעה ראשית 19:00) היא תוכל לקוות למעידות של יריבותיה בחלק העליון של הטבלה.
קבוצה נוספת שנמצאת ברצף של שלושה ניצחונות היא א.ס רמה"ש, שתשתדל להמשיך בכושר הקליעה המעולה שלה בשבועות האחרונים ומצפה לניצחון רביעי ברציפות כשתארח את העולה החדשה, אליצור ויראלי ת"א.במשחק קצוות נוסף תצא מכבי הפניקס חיפה למשחק חוץ מול בנות הרצליה, במשחק שיפגיש את הקבוצה הצפונית שהפסידה רק פעם אחת העונה מול הקבוצה מהשרון שניצחה רק פעם אחת.
הפועל ראשל"צ, שתפסה את המקום הראשון עד למחזור האחרון והפסידה במפתיע להפועל בני פ"ת, תשוב הביתה ותנסה לשוב גם למסלול הניצחונות כשתפגוש את אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון הבלתי יציבה.
אליצור נווה דוד רמלה, שהוגרלה ביום שישי מול קסטור בריין הבלגית בשלב 32 האחרונות של היורוקאפ, תארח את הפועל בני פ"ת, שמצידה ודאי מפנטזת על הפתעה שנייה ברציפות.