יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

שירה העליון תאמן את מכבי בנות אשדוד

סגנית האלופה הודיעה על החתמתה של המאמנת המעוטרת, שהצעידה בשנתיים האחרונות את רמלה לזכייה באליפות
22/06/2023
שירה העליון תאמן את מכבי בנות אשדוד
דרמה בגזרת המאמנות בליגת העל: מכבי בנות אשדוד הודיעה כי שירה העליון תאמן את הקבוצה בעונה הקרובה ותנסה להצעיד אותה לאליפות. העליון, כזכור, זכתה עם אליצור רמלה בשתי האליפויות האחרונות, כאשר בשני המקרים גברה 2:3 על אשדוד בתום סדרת גמר מותחת, כשבסיומה ניצחון על הקבוצה מעיר הנמל במשחק החוץ המכריע.
"לאחר שבחנו מספר מועמדים מובילים, כולל מאמנים מוכשרים מעבר לים, החלטנו לקבל למועדון החם שלנו את שירה, שמאוד מתאימה ל-DNA של המועדון והצוות", מסר בתגובה מנכ"ל מכבי בנות אשדוד אורי בן סימון. "ההצלחות של שירה לאורך הדרך מראות את המסירות שלה והעבודה הקשה שהיא משקיעה ואלו בדיוק האנשים שאנו מחפשים אצלנו באשדוד".עבור שירה העליון מדובר יהיה באתגר נוסף, אחרי שאימנה בעבר את קבוצת הגברים של הפועל ת"א (כשזו שיחקה בליגה הארצית) ועברה גם בהפועל ראשל"צ ובמכבי רמת גן לפני ששימשה עוזרת מאמן בנבחרת והגיעה לאתגר הגדול ברמלה.
"אחרי שלוש שנים, שתי אליפויות, חזרה לשלבים הגבוהים באירופה ואינספור חוויות ואירועים שילוו אותי לנצח, הגיע הזמן להיפרד ולהגיד תודה", היא כתבה בחודש שעבר בחשבון האינסטגרם שלה לגבי הפרידה מרמלה. "זו הייתה תקופה משמעותית במיוחד עבורי, בה הפכתי להיות חלק ממשפחת אליצור רמלה, המועדון הבכיר בישראל". כעת היא תנסה להצעיד את אשדוד לאותם הישגים בדיוק.