יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

החל מהעונה הבאה: שינוי בהרכב הזרות

מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל קבעה כי בעונת 23/24 יוגבל מספר הזרות לשתיים ועוד בוסמנית # יו"ר המנהלת, הילה קניסטר בר דוד: "היה לנו חשוב לשמוע את השחקניות ולהתאים את התכנית לסגנון באירופה"
01/05/2023
החל מהעונה הבאה: שינוי בהרכב הזרות
מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל החליטה היום על שינוי במספר הזרות בליגה על מנת לחזק את מעמד השחקניות הישראליות. על פי הצעת יו"ר המנהלת הילה קניסטר בר דוד, שהתקבלה על ידי רוב חברי דירקטוריון המנהלת, החל מעונת 23/24 תוגבל מכסת הזרות ל-2+1 - כלומר שתי שחקניות זרות (במקום שלוש שחקניות זרות כיום) ובנוסף שחקנית "בוסמנית" אחת (בוגרת מחלקת הנערות באירופה). המהלך נעשה בשיתוף עם האגף המקצועי באיגוד הכדורסל ואף זכה לתמיכת השחקניות שיוצגו בדיון על ידי השחקניות עדן רוטברג, ירדן דנן, דניאל קארש וצליל וטורי.המנהלת צפויה להביא בהמשך החודש להחלטת הדירקטוריון גם מתווה לחלוקת התוספת התקציבית בסך 8 מיליון ש"ח במסגרת התחייבות שר התרבות והספורט מיקי זוהר לחיזוק ליגת הנשים בכדורסל.
יו"ר המנהלת הילה קניסטר בר דוד: "הבטחנו שהליגה הישראלית תישאר ישראלית - וקיימנו. אנחנו בסיום עונת שיא מבחינה מקצועית, עם הצלחות חסרות תקדים באירופה. זו עונה שנייה ברצף שסדרת הגמר מוכרעת במשחק חמישי מותח. המתווה החדש התקבל לאחר שעות רבות של דיונים. היה לנו חשוב לשמוע גם את השחקניות ולהתאים את התכנית לצרכים ולסגנון שלהן, הדומה יותר לסגנון המשחק באירופה".