יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון הפועל כפר סבא

החגיגה נמשכת

שלושה ימים אחרי שהייתה יכולה לזכות באליפות במשחק החוץ באשדוד תקבל מחר (ראשון, 18:45) אליצור רמלה הזדמנות נוספת להניף את הצלחת - הפעם מול הקהל הביתי # ניצחון אשדודי ישווה את הסדרה ל-2:2 ויקבע משחק מכריע ביום חמישי בעיר הנמל
22/04/2023
החגיגה נמשכת
האם ביממה הקרובה תוכתר אלופה חדשה-ישנה לליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל? או שמא אנחנו הולכים לקראת משחק חמישי באשדוד ושחזור של משחק על כל הקופה כפי שהיה בעונה שעברה? תשובות נקבל מחר (ראשון, 18:45), כשאליצור לנדקו רמלה תארח את מכבי בנות V-JEZ אשדוד למשחק הרביעי בסדרת גמר הפלייאוף (שידור ישיר ב-5 plus).
עבור האלופה מרמלה זו תהיה ההזדמנות היחידה לזכות בתואר לעיני הקהל המקומי. השחקניות של שירה העליון היו יכולות לגעת בצלחת כבר ביום חמישי האחרון, אבל משחק התקפה פחות מדויק מאשר בשני המשחקים הראשונים בסדרה איפשר לאשדוד להישאר בעניינים, לנצח 82:96 ולצמק את הפיגור ל-2:1.ברמלה ינסו ככל הנראה לחזור מחר למשחק הריצה היעיל שלהן, בתקווה שגם אליסה ברון תחזור לצלוף מחוץ לקשת. אשדוד לעומת זאת חייבת לקבל משחק טוב נוסף של הסנטרית ליז קמבייג׳, ולקוות שהסיוע מצד דרו אדלמן ואלכס כהן יתגלה שוב כיעיל כמו במשחק השלישי. ההיסטוריה מספרת שאף קבוצה לא חזרה מפיגור 2:0 בסדרת הגמר לזכייה באליפות, אבל אם השחקניות של לקו וולינגהאם יצליחו לנצח מחר, הן יעבירו את ההכרעה למשחק החמישי והאחרון, שיתקיים באשדוד ביום חמישי כשהמומנטום כולו איתן.
אלה הולכות להיות 40 דקות שיכריעו גורל של עונה שלמה - או שיהוו נדבך נוסף בעלילה המפותלת שתימשך בין שתי הקבוצות הטובות בישראל השנה.