יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי הפניקס חיפה הפועל ראשל"צ מכבי רמת גן מכבי אשדוד א.ס רמה"ש נווה דוד רמלה הפועל בני פתח תקווה אליצור חולון אליצור ויראלי תל אביב בנות הרצליה

יורוקאפ: רמלה הפסידה 86:60 לנסיבה איידין

הנציגה הישראלית ביורוקאפ נחלה הערב הפסד למוליכת הבית הטורקית ומאזנה עומד כרגע על שני ניצחונות לעומת שלושה הפסדים # ניצחון במחזור האחרון על קייסרי והפסד של פץ' ההונגרית יעניק לרמלה את הכרטיס לשלב הבא
24/11/2021
יורוקאפ: רמלה הפסידה 86:60 לנסיבה איידין
קבוצת הנשים של אליצור נווה דוד רמלה נוצחה לפנות ערב בידי נסיבה איידין 86:60 במסגרת המחזור החמישי בשלב הבתים המוקדם של היורוקאפ לנשים בכדורסל.
רמלה, ללא קלסי מיטשל שטרם החלימה מהפציעה ממנה היא סובלת כבר חודש, הייתה בפיגור 22:14 בתום הרבע הראשון וההפרש גדל עד ההפסקה ל-45:28.רמלה השיגה עד היום בזירה האירופית שני ניצחונות מול שלושה הפסדים. אחרי ההפסד הערב ירדה הקבוצה למקום השלישי בבית שלה. עם זאת, ניצחון ביתי של רמלה בשבוע הבא על קייסרי, בתוספת הפסד של פץ' ההונגרית באנקרה למוליכת הבית נסיבה איידין, יעניק לרמלה את הכרטיס לשלב הבא.
קלעו לרמלה: אמה קאנון 17 נקודות (ו-10 כדורים חוזרים), פאולינה הרסלר (בהופעה ראשונה באירופה) 17 נקודות, אליסה בארון 13 נקודות, גילי אייזנר 6, נופר שלום 5 ומרים חנון 2.

צילומים: FIBA.COM