יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי רמת גן אליצור לנדקו רמלה מכבי בנות אשדוד הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה הפועל לב ירושלים א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

מחר: רמלה מול ירושלים

האלופה תפתח מחר (19:00) את המחזור ה-17 בליגה עם מפגש מול אס"א ירושלים # ביום שני יושלם המחזור עם ארבעה משחקים נוספים כשבמרכז: אשדוד מול רמה"ש
25/02/2023
מחר: רמלה מול ירושלים
שישה ימים אחרי הניצחון הגדול שלה על מוליכת הטבלה מאשדוד, ושלושה ימים אחרי שניצחה את ונציה במשחק הראשון ברבע גמר היורוקאפ, תארח מחר (19:00) אליצור לנדקו רמלה את אס"א בנק יהב ירושלים למשחק שיפתח את המחזור ה-17 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל.
משחקה של אלופת המדינה הוקדם ביום כדי לאפשר לה זמן הכנה ממושך יותר לקראת הגומלין מול ונציה במסגרת האירופית ביום חמישי הקרוב, אבל ברמלה ישאפו להמשיך במגמה החיובית גם בליגה ולנצח את אחת הקבוצות המשתפרות של המחזורים האחרונים. האדומות, מצדן, יגיעו למשחק כאנדרדוג ברור אבל מקוות לבנות על המומנטום מהניצחונות על היריבות הישירות מהתחתית בשבועות האחרונים.
שאר ארבעת משחקי המחזור ישוחקו ביום שני. במשחק המרכזי תארח מכבי בנות V-JEZ אשדוד את א.ס רמה"ש (17:00, 5 PLUS). המוליכה, שרשמה את הפסדה הראשון העונה בליגה רק ביום שני, מצפה מחזור למסלול הניצחונות מול הקבוצה מהשרון, שעדיין נאבקת בשלוש הקבוצות שמקיפות אותה על מיקום טוב בצמרת.מיד לאחר מכן (19:00) ייפתחו שלושת המשחקים הנותרים: הפועל ראשל"צ תארח את הפועל בני פ"ת למשחק שאותו היא חייבת לנצח במאבק על המקום השלישי. היא תמצא יריבה שנלחמה על הישרדותה אחרי שירדה למקום האחרון, וחייבת ניצחון לא פחות ממנה. משחק בפרופיל דומה יתקיים בכרמל, שם מכבי הפניקס חיפה תארח את בנות הרצליה הנלחמה גם היא על עתידה בליגה הבכירה. אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון תארח את מכבי רמת גן ביטוח בטאצ' ותשתדל לרשות ניצחון כדי לשמור על טווח ביטחון משלוש הקבוצות שתחתיה.