יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי רמת גן אליצור לנדקו רמלה מכבי בנות אשדוד הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה הפועל לב ירושלים א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

משחק המשחקים

רמלה תארח מחר את אשדוד למשחק המרתק של העונה הסדירה # חולון תנסה להשאיר לעצמה סיכוי קלוש למקום בבית העליון, רמת גן וראשל"צ מתחרות ראש בראש על המקום השלישי, ובירושלים ייערך קרב תחתית קריטי
19/02/2023
משחק המשחקים
אם יש קלאסיקו לליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, הוא ודאי זה שייערך מחר (17:00, שידור ישיר ב-5 PLUS) בין אליצור לנדקו רמלה למכבי בנות V-JEZ אשדוד.
אלופת המדינה תגיע למשחק כשהיא "רק" במקום השני בטבלה, אחרי שהפסידה לסגניתה מהעונה שעברה במשחק הראשון שנערך ביניהן העונה בעיר הנמל. מנגד, ברמלה יכולים לבנות על הביטחון העצמי מהניצחון הכפול על אשדוד בצמד המשחקים בשלב הנוק-אאוט של היורוקאפ. אשדוד, מצדה, מגיעה למשחק הקשה ביותר שלה בעונה הסדירה כשבאמתחתה מאזן מושלם של 15 ניצחונות ב-15 מחזורים וכשהיא מעוניינת לבנות מומנטום מול רמלה לקראת משחקי הבית העליון והפלייאוף.מיד עם תום המשחק ייפתחו שלושה משחקים חשובים נוספים: מכבי רמת גן ביטוח בטאצ', שנחה בשבוע שעבר בגלל דחיית המשחק מול חיפה, תשוב רק מחר מפגרת הנבחרות ותפגוש את הקבוצה שמזנבת במקום השלישי שלה (וגם תופסת אותו זמנית): הפועל ראשל"צ.
א.ס רמה"ש תארח את אליצור סיגלית רווה אסתיקס חולון למשחק בין שתי קבוצות שזקוקות מאוד לניצחון במאבקן על מקום בבית העליון. הפסד של חולון יקבע סופית שאת הסיבוב השני היא תסיים בין ארבע האחרונות זו עונה שנייה ברציפות.
משחק קריטי נוסף במאבקי התחתית יפגיש את אס"א בנק יהב ירושלים עם בנות הרצליה. שתי הקבוצות צמודות במקומות שנועלים את הטבלה, עם מאזנים זהים, וניצחון של מי מהצדדים עשוי להתגלות בתום העונה כקריטי במיוחד.
המשחק בין הפועל בני פ"ת למכבי הפניקס חיפה נדחה ויתקיים ב-2.3.