יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי רמת גן אליצור לנדקו רמלה מכבי בנות אשדוד הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה הפועל לב ירושלים א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

ראשל"צ ורמה"ש במוקד משחקי המחזור ה-15

פגרת הנבחרת הסתיימה לה ומחר (חמישי) תחזור ליגת אתנה ווינר עם משחקים צמודים במיוחד # חולון זקוקה לניצחון מול רמלה, פ"ת והרצליה בקרב תחתית בוער
15/02/2023
ראשל"צ ורמה"ש במוקד משחקי המחזור ה-15
פגרת הנבחרת חלפה לה וליגת אתנה ווינר סל חוזרת מחר עם המחזור ה-15, כשהקבוצות מבינות שעתיד העונה שלהן בפלייאוף העליון או התחתון עומד להיחרץ.
המשחק הראשון יתקיים בראשון לציון, שם הקבוצה המקומית תארח את א.ס רמה"ש (17:00, 5 PLUS), לקרב ראש בראש בין היריבות שתופסות את המקום הרביעי והחמישי עם מאזן זהה. המשחק המסקרן ביותר של המחזור ייפתח זמן קצר לאחר מכן, כשאליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון תארח את אליצור לנדקו רמלה למשחק בין שתי הקבוצות ששיחקו לא מזמן בשמינית גמר היורוקאפ. הרמלאיות כזכור העפילו לרבע הגמר ויפגשו שם את ונציה שהדיחה את חולון, אבל לחולוניות יש כבר מטרות אחרות והן זקוקות נואשות לניצחון כדי להתקרב לתפיסת מקום בין שש הראשונות.
במקביל תארח מכבי בנות V-JEZ אשדוד, שטרם הפסידו העונה, את העולה החדשה אס"א בנק יהב ירושלים, שעלתה במחזור האחרון למקום הלפני אחרון בעקבות ניצחון על הפועל בני פ"ת. אותה פ"ת תצא למשחק תחתית קריטי נוסף – הפעם אצל בנות הרצליה.
המשחק בין מכבי הפניקס חיפה למכבי רמת גן ביטוח בטאצ' נדחה ויתקיים ביום חמישי הבא בשעה 18:00.