יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
אליצור לנדקו רמלה הפועל לב ירושלים מכבי בנות אשדוד מכבי רמת גן הפועל ראשל"צ א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה בנות "בני" פתח תקווה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

השלמה: ראשל"צ גברה על הרצליה

במשחק השלמה שסוגר סופית את המחזור התשיעי ניצחה הערב הפועל ראשל"צ 75:84 את בנות הרצליה ועשתה צעד נוסף להבטחת המקום בפלייאוף העליון # הרצליה עדיין מסובכת בתחתית
02/02/2023
השלמה: ראשל"צ גברה על הרצליה
הפועל ראשון לציון ובנות הרצליה השלימו הערב את המשחק החסר ביניהן מהמחזור התשיעי, ואף שזהות המנצחת הייתה צפויה, הקבוצה מהתחתית לא המשיכה להילחם עד לדקות האחרונות.
הקבוצה מעיר היין פתחה טוב יותר בניסיון להשכיח את ההפסד שלה ברמלה בתחילת השבוע, ואכן סיימה רבע ראשון חיובי מאוד מבחינתה, כשג׳ורדן הופר קולעת בו עשר נקודות. הרצליה, שמצבה הדרדר בתחתית נוכח שני הניצחונות האחרונים של אס״א ירושלים, נשענה על תשע נקודות של בריאנה ריצ׳ארדסון כדי לסיים את הרבע בפיגור 27:21 בלבד.
האחוזים של ראשון לציון ירדו משמעותית ברבע השני ולולא לקיחת המנהיגות של הילה קארש, סביר להניח שהאורחות מהשרון היו הופכות את התוצאה. פרומיס אמוקמרה נכנסה לעניינים בצד ההתקפי וסייעה לקבוצתה לצמק את הפער במחצית לפיגור של שלוש נקודות בלבד - 42:39.
המחצית השנייה קיבלה תבנית דומה לזו של הראשונה: השחקניות של זיו פתחו את הרבע השלישי טוב הרבה יותר. הן הרבו ללכת פנימה לקריסטין סימון והגדילו בהדרגה את הפער. הרצליה, מצדה, לא הסכימה להניף דגל לבן ואף שנקלעה כבר לפיגור של 14 נקודות במהלך הרבע, הצליחה לצמצם את הנזק לקראת סיומו ולעלות ל-10 הדקות האחרונות בפיגור סביר של 65:56.
המגמה הזו נמשכה. הרצליה כבר התקרבה והגיעה לכדי פיגור של ארבע נקודות בלבד, אבל כוח האש של ראשון לציון היה גדול מדי - גם ביום שבו היא קולעת רק עשר מ-34 הזריקות שלקחה מחוץ לקשת. ככל שנקפו הדקות חזרה ראשון להגדיל את הפער, שהפך לדו ספרתי והכריע סופית את המשחק. 75:84 בסיום לקבוצה המקומית, שממשיכה לצעוד בשיפולי הצמרת ובעיקר מעיקה על המאבק של הרצליה בתחתית.

קלעו לראשל"צ: הופר 24, סימון 20, צ'ארלס 14, קארש 11, ציפל 6, אטינגר 5, טרנר 4.
קלעו להרצליה: אמוקמרה 21, זמברוטה 17, ריצ'ארדסון 16, עזורי 8, דיי 8, לביא 3, זליבנסקי 2.