יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי רמת גן אליצור לנדקו רמלה מכבי בנות אשדוד הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה הפועל לב ירושלים א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

ממעמקים

המחזור ה-14 בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייצא הערב לדרך עם שני משחקי צמרת, אבל המשחק החשוב ביותר ייערך דווקא מחר, כשירושלים ופ"ת ייאבקו זו בזו בקרב תחתית חשוב במיוחד
29/01/2023
ממעמקים
המחזור ה-14 של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייפתח הערב (ראשון) ב-18:00 עם אחד המשחקים המותחים ביותר בצמרת, בין אליצור לנדקו רמלה להפועל ראשל"צ. משחקה של אלופת המדינה הוקדם ביום בגלל משחק הגומלין שצפוי לה השבוע במסגרת שמינית גמר היורוקאפ וניצחון הערב ישמור לה על המקום השני בזירה המקומית.
שעה לאחר מכן (19:00) ייפתח משחקה של הנציגה הישראלית השנייה ביורוקאפ, אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון, שתצא למשחק הקשה ביותר שיש לליגה להציע העונה – בחוץ מול מכבי בנות V-JEZ אשדוד, שעדיין מחזיקה במאזן מושלם העונה.
שלושת המשחקים הנותרים ייערכו מחר. בשעה 17:00 תארח א.ס רמה"ש את מכבי הפניקס חיפה לקרב חשוב בין קבוצות שנמצאות בשיפולי הצמרת ובמאזן זהה. שעתיים לאחר מכן, ב-19:00 תארח מכבי רמת גן ביטוח בטאצ' את בנות הרצליה למפגש קצוות. אלא שהמשחק החשוב והמותח מכולם יהיה דווקא זה שבתחתית: אס"א בנק יהב ירושלים תארח את הפועל בני פ"ת לקרב בין שתי הקבוצות שסוגרות את הטבלה ומצויות גם הן במאזן זהה. המנצחת תזכה ביתרון שעשוי בתום העונה להתגלות כמשמעותי מאוד במאבק על ההישארות בליגה.