יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי רמת גן אליצור לנדקו רמלה מכבי בנות אשדוד הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה הפועל לב ירושלים א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

חצי הדאבל?

מכבי בנות אשדוד זכתה הערב בגביע המדינה אחרי ניצחון 78:84 על מכבי חיפה בתום משחק שצמוד שהלך להארכה
19/01/2023
חצי הדאבל?
זה היה משחק צמוד לכל אורכו. משחק שבו שתיים מקבוצות הצמרת של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל התחרו ביניהן על התואר הראשון העונה. משחק שהלך להארכה והסתיים עם ניצחון למוליכת הטבלה, שמתחילה החל מהערב לחשוב על השלמת הדאבל.
קלני בראון נתנה משחק שכולו הצגה. היא קלעה ב-90 אחוז מהשדה, דייקה בכל שבעת הביקורים שלה על הקו וקטפה עשרה ריבאונדים. מכבי בנות V-JEZ אשדוד הובילה 19:20 בתום הרבע הראשונה אבל סיימה את המחצית בפיגור 37:33, כשמכבי הפניקס חיפה חוזרת למשחק בזכות ארבע שחקניות שקלעו הערב את כל הנקודות לזכותה.אשדוד הצליחה להשוות את התוצאה בתום הרבע השלישי, כששאטורי ווקר מפגינה גם היא ערב בלתי נשכח של 24 נקודות ללא אף החטאה מהקו ועם עשרה כדורים חוזרים. היא גם השלימה את 45 הדקות על הפרקט, אבל לא היה בזה די כדי להעלים את התצוגה של צ'לסי הופקינס, שהמטירה 20 נקודות והזכירה את היכולות שלה מהעונה שעברה - בשעה שגם טל לב בלטה עם 16 נקודות, כולל ארבע שלשות משבעה ניסיונות.המשחק הלך להארכה ורק שם הצליחה אשדוד להטות את הדו-קרב הזה בראשון לציון לכיוונה. 78:84 ענק לצהובות, שזוכות בגביע המדינה ועל הדרך שומרות על המאזן הנקי מהפסדים שלהן בזירה המקומית. ואחרי שהגביע נכנס לארון, ואירופה יצאה מהמערכת, כעת בעיר הנמל נותרו עם המטרה הגדולה מכולן: להשלים דאבל.