יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי רמת גן אליצור לנדקו רמלה מכבי בנות אשדוד הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה הפועל לב ירושלים א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

מכבי רמת גן תשתף פעולה עם ביה"ח שיבא

המכון הלאומי לרפואת ספורט בבית החולים בתל השומר יעניק מעתה ייעוצים, טיפולים ובדיקות בית לשחקניות המועדון # המנכ"לית אורה גלזר: "בטוחה שהחיבור ישדרג אותנו במעטפת רפואית ומקצועית"
16/01/2023
מכבי רמת גן תשתף פעולה עם ביה"ח שיבא
מכבי ר"ג ביטוח בטאץ' שמחה להודיע על חתימת הסכם שיתוף פעולה משמעותי לליווי רפואי ומקצועי עם המכון הלאומי לרפואת ספורט במרכז הרפואי שיבא שבתל-השומר בראשותו של פרופ' גל דובנוב.
במסגרת ההסכם יטופלו שחקניות המועדון בקדימות האפשרית ויקבלו סיוע בכל הקשור לייעוצים, טיפולים ובדיקות בבית החולים שיבא. המכון הלאומי לרפואת ספורט מתמחה במגוון תחומים, ביניהם אורתופדיה, קרדיולוגיה, שיקום, רפואת ילדים וכן שירותי פיזיותרפיה, פיזיולוגיה של המאמץ, תזונת ספורט ופסיכולוגיית ספורט. עם הקידמה הטכנולוגית גם המכון הרפואי ביצע התאמות בשירותים שלו וכיום ניתן לבצע את שירותי המכון גם באמצעות שיחות וידאו מרחוק. במכון מתבצעות גם בדיקות מאמץ, מדידות הרכב גוף, מדידת קצב מטבולי וניתנים אישורים לספורט תחרותי על פי חוק הספורט.
מנכ"לית מכבי רמת גן, אורה גלזר, אמרה על שיתוף הפעולה: "אני מברכת ושמחה על שיתוף הפעולה עם המכון הלאומי לרפואת ספורט והמרכז הרפואי שיבא. אני משוכנעת שהחיבור ישדרג אותנו במעטפת מקצועית ורפואית ברמה הגבוהה ביותר ובליווי אנשי הצוות המוכשרים ביותר בתחומים רבים. על כך אנו גאים!".
פרופ' גל דובנוב-רז, מנהל המכון הלאומי לרפואת ספורט בשיבא, הוסיף לאחר חתימת ההסכם: "המכון הוקם על מנת לספק במסגרת הרפואה הציבורית את כל השירותים שספורטאים תחרותיים וחובבים, או אנשים המבקשים יעוץ בנושא פעילות גופנית וספורט, זקוקים להם. אנו שמחים לספק שירותים למגוון של איגודים ועמותות, אך בעיקר לקבוצות הנמצאות ממש כאן בעירנו".