יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי רמת גן אליצור לנדקו רמלה מכבי בנות אשדוד הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה הפועל לב ירושלים א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

הערב: רמה"ש מול פ"ת

המחזור ה-12 ייצא לדרך כבר הערב ויושלם מחר עם ארבעה משחקים נוספים # במוקד: מאבק בין המוליכה מאשדוד לחיפה המתחדשת, ומפגש בין ראשל"צ לחולון וג'ני סימס
08/01/2023
הערב: רמה"ש מול פ"ת
המחזור ה-12 בליגת העל ייצא הערב לדרך עם המשחק המרכזי והמשודר (17:00, PLUS 5) בו תארח א.ס רמה"ש את הפועל בני פ"ת. הקבוצה מהשרון חזרה בשבוע שעבר מרמת גן עם ניצחון מרשים במיוחד ותנסה להמשיך את המומנטום גם מול הקבוצה ממלאבס. זו מצדה הודיעה בסוף השבוע האחרון על החתמתה של הסנטרית המצוינת קלסי בון, ששבה לארץ אחרי תקופות בחולון ובאשדוד.
מחזור המשחקים יושלם מחר עם עוד ארבעה משחקים שייפתחו כולם בשעה 19:00. מכבי בנות V-JEZ אשדוד תארח את מכבי הפניקס חיפה במשחק שאמור להיות המרכזי והמרתק מכולם. האשדודיות אומנם טרם הפסידו העונה בליגה אבל ייאלצו לשנס מותניים ולשכוח מההפסד לרמלה במסגרת היורוקאפ. מולן תתייצב הקבוצה מהכרמל שהודיעה בסוף השבוע על החלפתו של המאמן עומרי צירלין.
משחק שאמור להיות מותח לא פחות יתקיים בראשון לציון, שם תארח הקבוצה המשתפרת של זיו ארז את האקסית והשחקנית המצטיינת של העונה שעברה, ג'ני סימס. סימס, שאותה כינה בזמנו ארז "הזרה הטובה ביותר שאימנתי", תגיע עם אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון בניסיון לרשום ניצחון נוסף ולהתניע את העונה שהתחילה באופן מקרטע למדי.
האלופה אליצור לנדקו רמלה תשתדל לשים בצד את האמוציות מהניצחון על אשדוד ביורוקאפ, רגע לפני משחק הגומלין ביניהן ביום חמישי הקרוב, ולשוב מהרצליה עם ניצחון ליגה נוסף על הקבוצה המקומית. זאת בשעה שמכבי רמת גן ביטוח בטאצ' מצפה גם היא לחזור הביתה עם ניצחון חוץ, אחרי שתתארח אצל נועלת הטבלה מירושלים.