יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
מכבי רמת גן אליצור לנדקו רמלה מכבי בנות אשדוד הפועל ראשל"צ הפועל בני פתח תקווה הפועל לב ירושלים א.ס רמה"ש מכבי הפניקס חיפה אליצור חולון אס"א בנק יהב ירושלים

מויה טאצ׳ יאמן את מכבי חיפה

מכבי חיפה הודיעה אתמול על מינויו של המאמן המקדוני עד תום העונה, במקומו של עומרי צירלין # יו"ר המועדון, אילן בק: "הרגשנו שהקבוצה זקוקה לשינוי, מקווים להשיג את המטרות שהוצבו"
06/01/2023
מויה טאצ׳ יאמן את מכבי חיפה
מכבי חיפה הודיעה אתמול על החתמתו של מויה טאצ׳ כמאמן הקבוצה עד תום עונת 2022-23.
מויה מחליף את עומרי צירלין בתפקיד זה, לאחר שהודעה על עזיבתו את התפקיד יצאה כמה שעות קודם לכם. מויה הוא מאמן מקדוני, בעל ניסיון עשיר באימון נוער במקדוניה וישראל. הוא שימש כעוזר מאמן בוגרים בהפועל חולון ובאר שבע בליגת העל, ובקבוצות בוגרים באירופה.
יו״ר המועדון, אילן בק: "בהחלטה משותפת עם עומרי הרגשנו שהקבוצה זקוקה לשינוי ואני מקווה שמויה יצליח לייצב את הקבוצה ולהשיג את המטרות שהוצבו לה".בהודעה שנמסרה מחיפה לגבי הפסקת תפקודו של צירלין כמאמן נמסר כי הוא "הדמות המרכזית בפיתוח הקבוצה בעשר השנים האחרונות. מכבי חיפה היא קבוצה שעומרי העלה לליגת העל לפני ארבע עונות ומאז אימן אותה בהצלחה בליגה הבכירה. בניתוח של מצב הקבוצה בתקופה האחרונה, התקבלה החלטה משותפת עם עומרי לבצע החלפת מאמן, שינסה להוביל את הקבוצה מעתה קדימה. עומרי ימשיך לתמוך בקבוצה מאחורי הקלעים. בנוסף לשאר תפקידיו במועדון הוא יחל בפיתוח מערך חדש של סקאוטינג של שחקניות בארץ ובחו״ל".