יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה

רמלה מול מישקולץ ובוטאספור במוקדמות היורוליג

הקבוצות מהונגריה ומטורקיה ישחקו בבית בן שלוש קבוצות ביחד עם האלופה הישראלית, כשרק הראשונה תזכה בכרטיס הנכסף למפעל הבכיר ביבשת # פורסמו גם שאר ההגרלות של הקבוצות הישראליות ביורוקאפ
18/07/2022
רמלה מול מישקולץ ובוטאספור במוקדמות היורוליג
באליצור רמלה כבר מרגישים את היורוליג מתקרב, כאשר רק שתי קבוצות מפרידות בינה לבין המפעל האירופי הבכיר. בסוף השבוע האחרון הוגרלה אלופת המדינה לקרב מול מישקולץ ההונגרית ובוטאספור הטורקית. השלוש ישחקו בבית 2 של מוקדמות היורוליג, כאשר הראשונה מביניהן תקבל את הכרטיס המיוחל למפעל והשתיים האחרות ייאלצו להסתפק במפעל היורוקאפ. המשחקים ייערכו בין ה-11 ל-13 באוקטובר.
במידה ולא תצליח להעפיל ליורוליג, תשחק רמלה באחד משני בתים ביורוקאפ: בבית 2 עם זאגורה הבולגרית, PEAC ההונגרית ועולה נוספת מהמוקדמות, או בבית 6 ביחד עם מכבי בנות אשדוד, קיבירקסטיס הליטאית וגיור ההונגרית.
א.ס רמת השרון תפגוש במוקדמות היורוקאפ את לודוביקה אוסאטה ההונגרית, בידיעה שהמנצחת תשובץ לבית 1 במפעל לצד פנאתינייקוס היוונית, לובלין הפולנית ועולה נוספת מהמוקדמות. אליצור חולון תתמודד עם קלית'אס היוונית, כשהמנצחת תהיה בבית 5 עם בורסא ואיידין הטורקיות, ועולה מהמוקדמות.