יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

ארבע שחקניות חתמו בהפועל בני פ"ת

הקבוצה ממלאבס הודיעה על הישארותן של ארבע שחקניות מהעונה החולפת: איילה רוט, מיקה יקיר, הדר חדד וקנישה בל # המאמן רועי לוין: "ההמשכיות תעזור לנו להשתפר לעומת העונה שעברה"
31/05/2022
ארבע שחקניות חתמו בהפועל בני פ"ת
הפועל בני פ"ת הודיעה על החתמתן המחודשת של ארבע מהשחקניות ששיחקו במועדון בעונת המשחקים האחרונה. מדובר באיילה רוט (22, 1.68), מיקה יקיר (22, 1.70), הדר חדד (23, 1.80) וקנישה בל (26, 1.78).
"החל מהרגע הראשון של הפגרה ידענו שאנחנו רוצים ליצור המשכיות לעונה הבאה ואני שמח מאוד שהצלחנו להחתים לעוד עונה חלק גדול מהשחקניות", אמר מאמן הקבוצה רועי לוין, "הנכונות של השחקניות הישראליות הצעירות והחיבור שלהן עם קנישה, שהתחברה באופן נהדר למערכת שלנו, הוא מצוין ואני בטוח שהוא יעזור לנו להמשיך ולהשתפר לעומת העונה שעברה. אני רוצה להודות לגיל סלע על המאמצים להשאיר את השחקניות. זה דבר לא מובן מאליו במציאות של כדורסל הנשים בישראל"."אני מאוד שמח על ההחתמות של הקבוצה בדגש על הישראליות שממשיכות איתנו לשנה שנייה", אמר מנכ"ל המועדון, גיל סלע, "המערכת דוחפת שחקניות צעירות לממש את היכולות שלהן להתקדם והשחקניות יודעות את זה. נמשיך להתחזק בשאיפה להעמיד קבוצה לוחמת שמשחקת יחד".