יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

טומנות ידן בצלחת

מכבי בנות אשדוד תוכל לחגוג מחר (שני) זכייה באליפות שביעית תוך עשור אם תנצח ברמלה ותשלים 1:3 בסדרת גמר הפלייאוף # הקבוצה של שירה העליון תנסה למנוע את החגיגות במגרשן ולכפות משחק חמישי על כל הקופה
17/04/2022
טומנות ידן בצלחת
ארבע שנים אחרי שחגגה את האליפות השישית והאחרונה שלה עד כה, תוכל מכבי בנות אשדוד לשים מחר חותמת על אליפות שביעית בתולדות המועדון אם תנצח בחוץ, במשחק הרביעי בסדרת גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, את אליצור נווה דוד רמלה (18:30, שידור ישיר בספורט 5 פלוס).
בהפסקת המשחק תופיע נבחרת גלגלי ענק של הפועל זכרון יעקב בניהולו של עידו לביטוב.
השחקניות של עדן ענבר ניצחו באופן מרשים במשחק השלישי והוכיחו יכולת שיקום מההפסד ב-30 נקודות הפרש במשחק השני ברמלה, שהשווה את התוצאה בסדרה ל-1:1. כעת האשדודיות יצטרכו לנצח במגרש הביתי מאוד של היריבה שלהן כדי לקבע את שמן כקבוצה הדומיננטית ביותר בישראל (כל שש האליפויות הקודמות נרשמו בעשור האחרון).
לצורך כך תזדקק אשדוד ליכולת טובה של הכוכבת ויקטוריה ויויאנס, להגנה הבלתי מתפרשת של אליסון הייטאוור ולמצב הרוח השלו של קלסי בון. אם יזכו בצלחת זו תהיה הקפטנית הוותיקה מאי דיין שתזכה להניף את הצלחת, אחרי שגם חברותיה הישראליות הוכיחו יכולת משופרת לאורך העונה.מי שינסו למנוע את כל החגיגה הזו – בוודאי במגרשן הביתי – ולכפות משחק חמישי על כל הקופה הן השחקניות של שירה העליון, שכבר הראו כאמור שיש ביכולתן לנצח את אשדוד בבית. זה אומנם היה הניצחון היחיד של רמלה על אשדוד בשישה מפגשים בין הקבוצות העונה, אבל העובדה שאת המשחק הראשון באשדוד ניצחו הביתיות רק בתום הארכה ובמשחק השלישי הן התמודדו מול רמלה ללא אליסה בארון שנפצעה בדקות הראשונות – אמורה לתת לרמלאיות את ההרגשה שבמשחק אחד הכל אפשרי, ומשחק חמישי הוא בהחלט על הפרק.אמה קאנון, שבלטה בפתיחת המשחק השלישי אך נעלמה לשני רבעים וחצי, תצטרך להיות בכושר לכל אורך המשחק, קריסטל דנג'רפילד תיקח על עצמה את רוב מלאכת הקליעה, אבל סביר להניח שבשל הסגל הקצר יותר, הסיכויים של רמלה תלויים ביכולת של הקלעיות והשחקניות הישראליות. האם אנחנו עומדים לחזות בחגיגות אליפות או שדווקא הולכים למשחק על כל הקופה בתחילת השבוע הבא? התשובות מחר.