יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

ולהתחיל מבראשית

אחרי משחק צמוד שהסתיים בניצחון של אשדוד ומשחק חד-צדדי שהסתיים בניצחון גדול של רמלה, יחזרו מחר (חמישי) שתי הקבוצות לעיר הנמל, למשחק השלישי בסדרת גמר הפלייאוף, כששתיהן צריכות להוכיח שהן ראויות לצלחת האליפות # קלסי בון, שהורחקה במשחק הקודם, תוכל להשתתף במשחק השלישי
13/04/2022
ולהתחיל מבראשית
סדרת הגמר של ליגת אתנה ווינר סל לנשים בכדורסל תגיע מחר לנקודת רתיחה, כשמכבי בנות אשדוד תארח מחר (חמישי) את אליצור נווה דוד רמלה (19:00, שידור ישיר בספורט 5 פלוס) למשחק השלישי של גמר הפלייאוף ותנסה לעשות צעד נוסף אל עבר תואר האליפות.
המשימה של השחקניות של עדן ענבר תהיה מאתגרת מתמיד. אחרי שגברו ארבע פעמים העונה על רמלה, הגיע המשחק הרביעי והוכיח שהקבוצה מהשפלה יודעת לתת פייט ואפילו לנצח בענק. השחקניות של שירה העליון גברו 55:85 על אשדוד ביום שני האחרון, ומעבר לכך שהשוו את הסדרה ל-1:1, הוכיחו שהמשחק הצמוד שהיה באשדוד ונגרר להארכה לא היה מקרי. מחר הן ינסו לעשות מה שעשו גם בסדרת חצי הגמר מול ראשל"צ ולנצח את המשחק השלישי בחוץ – מה שיעמיד אותן בעמדת זכייה באליפות אם רק ינצחו את משחק 4 בבית ביום שני הקרוב.היום פורסמה החלטתו של התובע המשמעתי של איגוד הכדורסל, לפיה קלסי בון, שהורחקה מהמשחק השני בסדרה בעוון עבירה בלתי ספורטיבית והתפרצות כלפי השופט, לא תועמד לדין בשל עברה המשמעתי הנקי ותוכל ליטול חלק במשחק מחר.
אחרי שהצטיינה במשחק הראשון עם 34 נקודות, נעצרה שלשום הכוכבת האשדודית, ויקטוריה ויויאנס, על פחות מ-20, כשכל יתר השחקניות לא מגיעות בכלל לספרות כפולות. אפשר כמובן לטעון שהמשחק התחיל ונגמר ברבע הראשון החלש של אשדוד, שבו היא קלעה שש נקודות בלבד מול ה-27 של רמלה, אבל המומנטום של הקבוצה מעיר הנמל דווקא עזר לה לחתוך בחצי את הפיגור במחצית השנייה – עד הרחקתה של קלסי בון, שהכריעה סופית את המשחק לטובת רמלה.
האם עדן ענבר ינחה את הקבוצה שלו לזרוק פחות מחוץ לקשת? האם שירה העליון תדרוש משחקניות הפנים שלה להימנע בכל מחיר מבעיית עבירות בפתיחת המשחק? האם אנחנו לקראת משחק צמוד כמו זה הראשון או קרב במעמד צד אחד כמו במשחק מספר 2? כל התשובות מחר.