יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

הצגה שנייה

אליצור נווה דוד רמלה תנסה לעמוד מחר במשימה שעוד לא רשמה לזכותה העונה: ניצחון על מכבי בנות אשדוד, שישווה את סדרת גמר הפלייאוף בין הקבוצות ל-1:1
10/04/2022
הצגה שנייה
שעת השי"ן של אליצור נווה דוד רמלה תגיע מחר (שני, 18:30, שידור ישיר בספורט 5 פלוס), כשהיא תארח את מכבי בנות אשדוד במשחק השני של סדרת גמר הפלייאוף בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל.
השחקניות של שירה העליון לא הצליחו לנצח העונה את אשדוד בארבעת המפגשים הקודמים ביניהן, אך במשחק הראשון של סדרת הגמר ביום חמישי האחרון הן היו מאוד קרובות לכך, כשכפו הארכה, בסיומה נכנעו 77:72. ויקטוריה ויויאנס האשדודית קלעה במשחק הזה 34 נקודות וסביר להניח שעיקר המאמצים של רמלה יושקעו בעצירה של הכוכבת שמנגד.
אצל אשדוד ינסו לשפר בעיקר את פיזור הנקודות, אחרי שרוב השחקניות לא הציגו את יכולתן הטובה ביותר במשחק הראשון, כאשר הדברים אמורים בעיקר לגבי קלסי בון, שלא הציגה את הדומיננטיות שאנחנו רגילים לראות ממנה מתחת לסלים.ניצחון של הקבוצה של עדן ענבר יקבע משחק שלישי ביום חמישי הקרוב שיעמוד בסימן אפשרות לאליפות לקבוצה מהנמל בתום שתי סדרות שמוכרעות על האפס, אבל גם באשדוד יודעים שלנצח קבוצה חמש פעמים באותה עונה זו משימה קשה במיוחד. אם רמלה תנצח, למרות עומס המשחקים שלה לאחרונה, הסדרה הזו תקבל טוויסט חיובי ותהפוך לצמודה.
אגב, במשחק היחיד מבין הארבעה עד כה שהתקיימו העונה בין השתיים ונערך ברמלה שלטה הקבוצה הביתית לרוב אורך שלבי המשחק ורק בדקות האחרונות ביצעה אשדוד מהפך וניצחה 73:77. האם אנחנו בדרך למשחק צמוד גם מחר?