יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

ריח של גמר

אחרי שחזרה מפגרת הגביע עם התואר תנסה הערב הפועל ראשל"צ לעשות צעד נוסף לעבר הדאבל כשתארח את אליצור נווה דוד רמלה במצב של 1:1 בסדרת חצי גמר הפלייאוף # מכבי הפניקס חיפה חייבת לנצח בביתה את מכבי בנות אשדוד במצב של 2:0 כדי לכפות משחק רביעי
28/03/2022
ריח של גמר
ארבעה ימים אחרי שחגגה את התואר הראשון בתולדותיה, כשהניפה את גביע המדינה, תתייצב הערב (20:00, שידור בספורט 5 פלוס) הפועל ראשל"צ למשחק ביתי קריטי מול אליצור נווה דוד רמלה.
זה עשוי להתברר בסופו של דבר כמשחק שיקבע גורלות לעונה שלמה. במצב של שוויון 1:1 בסדרת חצי הגמר בין השתיים, תנסה ראשל"צ לשמר את יתרון הביתיות שלה, למרות העייפות היחסית מהרצף האחרון בליגה ובגביע, שדרש ממנה לשחק פעמיים בשבוע. עבור הקבוצה של שירה העליון זו תהיה הזדמנות פז לנצל ירידת מתח של היריבה אחרי הזכייה בגביע, לנצח אותה ולהגיע למשחק הרביעי בסדרה ביום חמישי הקרוב עם אפשרות לחתום את הסדרה ב-1:3 ולזכות בכרטיס לסדרת הגמר.
יש לציין שהכוכבת של ראשון לציון, ג'ני סימס, נפצעה לקראת סיום המשחק הראשון, שבו ניצחו הראשל"ציות, והתקשתה מאוד לשחק במשחק השני, שבו הפסידו. בשני משחקי הגביע היא כבר נראתה טוב יותר על הפרקט ולא מעט מזהות המנצחת הערב תלוי בכושרה של ה-MVP של העונה.עוד לפני כן (19:00) תארח מכבי הפניקס חיפה את מכבי בנות אשדוד לקרב על עונה שלמה. הירוקות, שסיימו את הליגה במקום השני – אחד מעל אשדוד – ואף ניצחו פעמיים את היריבה הצהובה, הפסידו בשני המשחקים הראשונים בסדרת חצי הגמר ויהיו חייבות לנצח הפעם כדי לכפות משחק רביעי ביום חמישי באשדוד. מנגד, זו תהיה הזדמנות מצוינת לשחקניות של עדן ענבר לסלול את דרכן לגמר, ולכפר באופן כלשהו על ההפסד המפתיע לחולון בחצי גמר הגביע ביום שני שעבר.
במשחק האחרון ניצחה אשדוד ב-24 נקודות הפרש, וסביר להניח שמעבר לחשיבות המשחק בסדרה, לחיפה תהיה המון מוטיבציה להוכיח שיש לה אורך רוח גם במשחקים מתוחים.