יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

הערב: חצאי גמר גביע המדינה מגדל לנשים

הפועל ראשל"צ ומכבי הפניקס חיפה יקחו הערב הפסקה ממשחקי הפלייאוף שלהם ויתמודדו זו מול זו על ההעפלה לגמר גביע המדינה # אחריהן תנסה אשדוד להבטיח את מקומה במעמד, כשתפגוש את חולון בחצי הגמר השני
21/03/2022
הערב: חצאי גמר גביע המדינה מגדל לנשים
שני משחקי חצי גמר גביע המדינה מגדל לנשים יתקיימו הערב בהיכל קבוצת שלמה בת"א - והכניסה אליהם חינם. משחק הגמר ייערך ביום חמישי בשעה 18:45 באותו אולם. עיריית ת"א מכינה הפנינג למגיעים למשחקים ביום חמישי מחוץ להיכל.
במשחק הראשון, שייפתח ב-17:30 תפגוש מכבי פניקס חיפה את הפועל ראשל"צ (שידור בספורט 5 פלוס). השתיים לא נפגשו מעולם בגביע המדינה, והמאזן ביניהן בכל הזמנים (שלוש עונות) בליגה: 3-4 לחיפה. לחיפה זו הופעה שנייה בחצי הגמר. לראשון לציון זו הופעה שלישית בחצי הגמר, אחרי שגם ב-2010/11 וגם ב-2018/19 הפסידה לרמלה.
השנה שתי הקבוצות סיימו את העונה הסדירה בליגת העל במקומות הראשונים, אך מצבן שונה במשחקי חצי גמר הפלייאוף: ראשל"צ בשוויון 1:1 בסדרת חצי הגמר נגד אליצור רמלה, בשעה שחיפה על סף הדחה ובפיגור 2:0 נגד אשדוד. הכוכבת הגדולה של ראשל"צ, ג'ני סימס, סוחבת פציעה לא פשוטה ברגל, אבל צפויה לשחק. המאזן בין הקבוצות העונה עומד על 1:2 לראשל"צ.
בשעה 19:30 ייפתח חצי הגמר השני, שבו יתמודדו אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון עם מכבי בנות אשדוד (שידור בספורט 5). המאזן ביניהן בגביע המדינה עומד על 3:3, אך זה המפגש הראשון ביניהן בחצי גמר. אשדוד ניצחה את חולון בששת המפגשים האחרונים ביניהן, בליגה ובפלייאוף. שתי הקבוצות הגיעו גם אשתקד לחצי הגמר, שם נוצחו. שתיהן ינסו להעפיל לגמר ראשון מאז 2018, באותו גמר אשדוד הביסה את חולון 57-78.חולון היא היחידה מבין ארבע המשתתפות בחצי הגמר שסיימה את העונה בליגה, אחרי שירדה לבית התחתון, שכבר הגיע לסיומו. אשדוד במומנטום נהדר ומובילה 0-2 בסדרת חצי הגמר על מכבי חיפה, אבל ככל הנראה תחסר את שחקנית הנבחרת, אלכס כהן הפצועה. חולון ניצלה את הבית התחתון כדי לצבור מומנטום והיא מגיעה אחרי ארבעה ניצחונות רצופים. במפגשים בין השתיים אשדוד ניצחה פעמיים.