יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

ולסיום סיומת

מחזור ההכרעה של הבית העליון יתקיים מחר ויסגור סופית את תמונת חצי גמר הפלייאוף # בתחתית תקווה אליצור ויראלי ת"א לכפות את המשך מאבק ההישרדות לפחות למחזור נוסף
10/03/2022
ולסיום סיומת
מחזור הנעילה של הבית העליון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יערך היום, כשתמונת הפלייאוף מתחילה להתבהר עוד לפני 40 הדקות האחרונות.
שלושה ימים אחרי הניצחון החשוב על מכבי בנות אשדוד שהבטיח לה את יתרון הביתיות לפחות בחצי גמר הפלייאוף, תצא הפועל ראשל"צ למשחק קשה מאוד – מול אליצור נווה דוד רמלה (21:00 שידור ישיר בחמש פלוס). הקבוצה של שירה העליון גברה על זו של זיו ארז בסיבוב השני ותנסה לעשות זאת פעם נוספת, אף שכבר ביצרה את מעמדה במקום הרביעי עם ניצחון החוץ החשוב בחיפה ביום שני.שתי הקבוצות שתופסות בינתיים את המקום השני והשלישי וימשיכו להילחם על המיקומים שיכריעו את זהות היריבות שלהן ואת יתרון הביתיות במשחקי ההכרעה של העונה, הן מכבי הפניקס חיפה ומכבי בנות אשדוד. חיפה תשתדל לשמור לפחות על המקום השני כשתצא למשחק חוץ מול א.ס רמה"ש (21:00), שסיפקה תצוגה התקפית נוספת וגברה ביום שני האחרון בחוץ על הפועל בני פ"ת. הקבוצה מפ"ת תצא למשחק קשה אפילו יותר (על הנייר) כשתתארח באשדוד (19:00) אצל היחידה הנפלאה של עדן ענבר.
שלושת המשחקים הללו ישלימו כאמור את חמשת מחזורי הבית העליון, ועל פי מיקומי הקבוצות הסופיים ייפתחו ביום שני שתי סדרות חצי גמר הפלייאוף. במקביל ישוחקו שני משחקי השלמה נוספים במסגרת המחזור ה-22 של הבית התחתון: אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון תארח את מכבי רמת גן בידיעה שניצחון יבטיח לה סופית הישארות בליגה. אם הקבוצה מחולון תפסיד היא תקווה לשמוע על ניצחון חוץ של בנות הרצליה במשחק החוץ שלהן מול אליצור ויראלי ת"א – מה שיוריד סופית את העולה החדשה מתל אביב חזרה לליגת המשנה ויאפשר לחולוניות לשחק בשלווה בשני המשחקים האחרונים שלהן העונה.