יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

בין שני בתים

חמישה משחקים מעניינים יתקיימו מחר בליגת העל – בראשם הקרב בין שתי המוליכות החדשות, אשדוד וחיפה # אחרי איחור קל בשל אילוצי המגפה יתווספו למחזור הבית העליון גם משחקי הבית התחתון, בשחזור המשחק בין הרצליה לת"א מיום שני האחרון
02/03/2022
בין שני בתים
לראשונה אחרי שבועות ארוכים שמגפת הקורונה פגעה ברצף המשחקים של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, ישוחקו מחר (יום חמישי, 3.3) חמישה משחקים במסגרת הבית העליון והתחתון של הליגה.
הבית העליון כבר יצא לדרך לפני שני מחזורים ותוצאות מעניינות נרשמו בו. המחזור הזה, השלישי במספר של הבית העליון וה-21 הכללי של שש הקבוצות המשתתפות בו, יפגיש במשחק המרכזי את שתי הקבוצות שתופסות את שני המקומות הראשונים – מכבי בנות אשדוד ומכבי הפניקס חיפה. החיפאיות יכולות לשאוב עידוד רב מהניצחון הקשוח על הפועל ראשל"צ ביום שני האחרון, אבל גם הן זוכרות את ההפסד הכבד באשדוד לפני שבועות ספורים – ועתה מצפה להן שם קבוצה שרק הלכה וצברה מאז עוד ביטחון.
הפועל ראשל"צ, שכמאמר השיר חזרה מחיפה עם הראש בין הידיים, תוכל להתאושש מול הפועל בני פ"ת. הקבוצה של רועי לוין כבר גברה העונה על ראשל"צ  ובכל מקרה היא בוודאי לא תניף דגל לבן מבעוד מועד.אליצור נווה דוד רמלה, שניצחה במחזור האחרון בפ"ת, תארח  בהיכל רלף קליין בנאות בגין את א.ס רמה"ש, שתגיע למשחק עם המנהל אלי רבי על הקווים, לאחר שהחליף את אוהד גל שסיים את תפקידו בקבוצה אחרי ההפסד לאשדוד ביום שני האחרון.
בבית התחתון יתקיימו שני משחקי הפתיחה, כשמכבי רמת גן, שנחתה ברגע האחרון לבית התחתון, תארח את אליצור סיגלית רווה אסתטיקס חולון – קבוצה בעלת כישרון רב, שבדיוק כמו הדאבליסטית היוצאת מבכה כנראה בימים אלה את הפספוס שהגעה לבית העליון. במשחק האחרון תארח בנות הרצליה את אליצור ויראלי ת"א לדו-קרב נוסף, אחרי שרק ביום שני האחרון ניצחה הרצליה בתל אביב, למרות פתיחה מרשימה של בעלת הבית, במשחק ההשלמה האחרון של הסיבוב השני.