יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

משחק העונה?

מכבי הפניקס חיפה תפגוש הערב את הפועל ראשל"צ בפעם השלישית העונה ותנסה לגבור לראשונה על הקבוצה שמתמודדת מולה על התואר
28/02/2022
משחק העונה?
ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל תפנה הערב (21:00, ספורט 5 פלוס) את עיניה למגרש בראשון לציון, שם תארח קבוצתו של זיו ארז את השחקניות הנחושות של מכבי חיפה, שפתחו את הבית העליון במקום הראשון אך ירדו למקום השלישי בעקבות ההפסד ביום שישי האחרון להפועל בני פ"ת.
הקבוצה הירוקה נחשבת לקבוצת הגנה מצוינת אך בשתי הפעמים הקודמות שפגשה את הפועל ראשל"צ זה לא הספיק לה והניצחונות של הקבוצה מעיר היין לא הוטלו בספק. המשמעות של הפסד או ניצחון לא תהיה רק מוראלית אלא גם השפעה כבדת משקל על צמרת הטבלה.עוד קודם לכן ייערכו שני משחקים נוספים בבית העליון (19:00): מעודדת מהכושר הטוב שלה בתקופה האחרונה ומהניצחון המאוד משכנע בחיפה תחזור הפועל בני פ"ת למבצרה ותארח בו קבוצת צמרת שלא מזמן הפסידה לה בדיוק באותו מקום – אליצור נווה דוד רמלה. זו עשויה להיות ההזדמנות האחרונה של הרמלאיות להידבר לשלישיית הצמרת. במקביל תארח א.ס רמה"ש את קבוצה החמה של הליגה, מכבי בנות אשדוד, שנראית כעת בכושר הטוב ביותר ומגיעה פייבוריטית לכל מגרש.
במקביל לשני משחקי הבית העליון יתקיים משחק נוסף - משחק השלמה שיחתום את משחקי הקורונה הדחויים ויקבע למעשה את המיקומים הסופיים של הבית התחתון, ובכך יאפשר לו לצאת לדרך. אליצור ויראלי ת"א תארח את בנות הרצליה בידיעה שזו עשויה להיות ההזדמנות האחרונה להתקרב לאחת הקבוצות שמדורגות מעליה ולגרור אותה למאבקי הישרדות. ערב המשחק ניצחה ת"א רק פעמיים ב-17 המשחקים שלה העונה, הרצליה ניצחה חמש פעמים.