יוטיוב מנהלת הליגה נשים אינסטגרם מנהלת הליגה נשים מנהלת הליגה נשים פייסבוק
הפועל ראשל"צ מכבי הפניקס חיפה מכבי אשדוד נווה דוד רמלה א.ס רמה"ש הפועל בני פתח תקווה מכבי רמת גן אליצור חולון בנות הרצליה אליצור ויראלי תל אביב

זהירות, מפולת

מכבי הפניקס חיפה יודעת שהיא חייבת לנצח את א.ס רמה"ש כדי להימנע מהפסד שלישי ברציפות # גם ראשל"צ תרצה להתאושש משני הפסדים כשתארח הערב את בנות הרצליה במסגרת המחזור ה-18
07/02/2022
זהירות, מפולת
משחקי ההשלמה שנדחו במחזורים האחרונים בשל התפשטות נגיף הקורונה בקבוצות השונות לא מאפשרים עדיין להבין את התמונה המלאה בליגת העל, אבל לפחות באופן רשמי מחזור הנעילה של הסיבוב השני בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל יתקיים היום כמעט במלואו (שני, 7/2, שעה ראשית 19:00).
משחקה של מכבי רמת גן מול אליצור ויראלי ת"א יידחה בשל התפרצות קורונה אצל הקבוצה התל-אביבית, ורוב המשחקים שכן יקוימו במועדם צפויה אחת הקבוצות להיות פייבוריטית ברורה על יריבתה. אלא שלפני כל אלה, במוקד המחזור ה-18 יעמוד המשחק המסקרן בין מכבי הפניקס חיפה לא.ס רמה"ש. עד לפני שבועות ספורים הייתה הקבוצה החיפאית בעלת רקורד כמעט מושלם, שכלל רק הפסד בודד בראשון לציון בסיבוב הראשון. ואז הראשל"ציות ניצחו ב-30 נקודות בהפרש בחיפה, רמלה גברה על הירוקות בתום מותחן וביום שני האחרון אשדוד ניצחה את הקבוצה מהצפון במשחק שהסתיים ב-17 נקודות הפרש.
היום כאמור תארח חיפה את היריבה האחרונה בצמרת – זו מרמה"ש – אחרי ששתי הקבוצות יצרו את המשחק האיכותי ביותר בסיבוב הראשון. אז חיפה חזרה מהשרון עם ניצחון 85:95 בתום משחק צמוד ואיכותי של שתי ההתקפות. הפעם בחיפה ינסו כנראה לחזור לבסיס ולנצח באמצעות ההגנה כדי לוודא שהעונה לא בורחת להן רגע לפני המאני-טיים.
רק ביום שישי האחרון גברה מכבי בנות אשדוד במשחק חוץ על אליצור נווה דוד רמלה ועצרה לה רצף של שישה ניצחונות. הערב ינסו השחקניות של עדן ענבר לרשום בעצמן ניצחון שביעי בשמונת המשחקים האחרונים, כשיתארחו אצל הפועל בני פ"ת, שבעצמה יכולה לנשום קצת לרווחה במאבקי התחתית, אחרי שגברה במחזור האחרון על בנות הרצליה במאבק ישיר בין שתי קבוצות הנלחמות נגד ירידה.רמלה, שתרצה ודאי לחזור למסלול הניצחונות תוכל לעשות זאת בחולון, שם היא תפגוש קבוצה שצברה עד כה ניצחון אחד יותר משל נועלת הטבלה, אליצור ויראלי ת"א, ולקראת מאבקי סיום העונה צירפה שתי שחקניות, אף שגם עובדה זו לא סייעה להן לנצח ביום חמישי בהרצליה, במשחק השלמה מהמחזור ה-11.
גם להרצליה צפוי משחק קשה במיוחד. היא תצא לראשון לציון ותפגוש שם את הקבוצה של זיו ארז במצב רוח לוחמני במיוחד. אחרי שהובילה את הטבלה בביטחון, נעצרו הכתומות בשבועות האחרונים, ואחרי הפסדים לרמה"ש ולרמלה סביר שיחפשו לחזור למסלול הניצחונות ובאופן משכנע לקראת המאבקים החוזרים מול היריבות על הכתר.