אופיר קסטן רז חתמה במכבי רעננה
אופיר קסטן רז חתמה במכבי רעננה
קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רעננה החתימה את השחקנית הצעירה אופיר קסטן רז, (18, 1.75 מטר ) ששיחקה בעונה שעבר במדי סגנית האלופה אליצור נווה דוד רמלה.
מאת: עורך האתר     04/07/2018

קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רעננה החתימה את השחקנית הצעירה אופיר קסטן רז, (18,  1.75 מטר ) ששיחקה בעונה שעבר במדי סגנית האלופה אליצור נווה דוד רמלה.

רז היא אחת מהשחקניות הבולטות בנבחרת הנערות של ישראל בהדרכת רועי לזר-מאמן ראשי ועוזריו טלי נוי ורועי לוין, שתשתתף בחודש הבא  באליפות אירופה דרג ב' באוסטריה בה משחקות 24 נבחרות. ישראל משובצת בבית אחד יחד עם יוון,ליטא, בולגריה,שוויץ ולאלבניה. שתי הראשונות בכל בית יעפילו לגמר אליפות אירופה.


אורלי קסטן. 

קסטן רז הצטיינה בנבחרת הנערות באליפות אירופה לנערות דרג ב' שהיתה בדאבלין בה דורגה ישראל במקום ה-7 מבין 24 נבחרות. אופיר קסטן רז  היא שחקנית עם יכולת ניתור טובה, הגנה אגרסיבית. לפני שנתיים רשמה שיא אישי של  26 נקודות במשחק בליגה לנערות (רמת השרון נגד הפועל ראשל"צ), והשיגה בנבחרת הנערות של ישראל במשחק נגד רומניה  16 נקודות ו-8 כדורים חוזרים.

קסטן רז היא בתה של אורלי קסטן, בעבר קפטנית מכבי רעננה ונבחרת ישראל. ממכבי רעננה נמסר: "בשנת 1999 הובילה אורלי קסטן האם, כקפטנית את מכבי רעננה לזכייה היסטורית בגביע המדינה, בעת שהיתה בהריון , שאף אחד לא ידע עליו, עם קסטן-רז הבת. מבחינתנו, הבת אופיר קסטן רז, מלבד היותה שחקנית צעירה מוכשרת ומבטיחה, היא משפחה שלנו".