אוהד גל מונה למאמנה של בני יהודה
אוהד גל מונה למאמנה של בני יהודה
קבוצת הנשים של בני יהודה ציונטרוניקס הודיעה הבוקר על מינויו של אוהד גל (38), כמאמן הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה. בני יהודה החתימה גם זרה ראשונה -לאנה הרפר (1.77 מטר) בוגרת אוהיו סטייט.
מאת: עורך האתר     28/06/2018

 
קבוצת הנשים של בני יהודה ציונטרוניקס הודיעה הבוקר על מינויו של אוהד גל (38), כמאמן הקבוצה בעונת המשחקים הקרובה 2018/2019 שתיפתח באוקטובר הקרוב.

גל אימן בעבר במחלקות הנוער של ב"ש והרצליה, שימש כעוזר מאמן ומאמן ראשי באליצור רמלה מהליגה הלאומית (גברים) ושימש כעוזר המאמן של עדי אזולאי בקבוצת הגברים של הפועל אשקלון בליגת העל.

עמדת המאמנים, לעונה הקרובה סגורה בכל קבוצת ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל.
עדן ענבר, ממשיך עונה נוספת במכבי בן בנות אשדוד אלי רבי ממשיך באליצור נווה דוד רמלה, לירון שרף יאמן במכבי רמת חן, רועי אייזנברג ימשיך עונה שישית באליצור חולון, גלעד כ"ץ יאמן ברמת השרון, גיל סלע ימשיך בהפועל רוני פתח תקווה, קורי קאר יאמן בבנות הרצליה, עדני דגן במכבי רעננה ורועי לזר ימשיך בהפועל ראשל"צ.

הקבוצה התל אביבית החתימה את נועה ז'ליבנסקי (22) ששיחקה בשנתיים האחרונות באליצור חולון. בעונה שעברה שיחקה זליבנסקי במדי חולון 21.4 דקות בממוצע למשחק בהן קלעה 6.3 נקודות בממוצע למשחק.

בנוסף, צירפה בני יהודה לשורותיה את מאי מלכין (19 , 1.77 מטר), שחקנית הסגל האולימפי ונבחרת הנערות של ישראל לאליפות אירופה. מלכין היא בוגרת מחלקת הנערות של  גלבוע מעיינות, שם שיחקה בעונה הקודמת בליגה הלאומית.

בנוסף החזירה לשורותיה את שובל אור שלום (19, 1.67 מטר) בוגרת האקדמיה, שחקנית בית של בני יהודה שבעונה שעברה הייתה בסגל אליצור חולון. אור שלום השתתפה בשנה שעברה באליפות אירופה 3X3 בהונגריה.

בני יהודה החתימה גם זרה ראשונה - לאנה הרפר (1.77 מטר) בוגרת אוהיו סטייט. הנכללת העונה כרוקית בסגל קבוצת שיקאגו סקיי מה- WNBA. במדי המכללות, אשקתד בעונה האחרונה השיגה 14.4 נקודות בממוצע למשחק, 8.4 ריבאונדים בממוצע למשחק ו-2.7 אסיסטים.