לורן גודווין אמילי ספקטור חתמו באליצור חולון
לורן גודווין אמילי ספקטור חתמו באליצור חולון
קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון ממשיכה להתחזק. לורן גודווין (24, 1.75 מטר) שמצטרפת כשחקנית זרה ואמילי ספקטור (24 ,1.80 מטר) שתשחק כמתאזרחת.
מאת: עורך האתר     19/06/2018

קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון ממשיכה להתחזק לקראת העונה הקרובה, הודיעה הבוקר על החתמתן של לורן גודווין (24, 1.75 מטר) שמצטרפת כשחקנית זרה ואמילי ספקטור (24 ,1.80 מטר) שתשחק כמתאזרחת.


לורן גודווין. בחירה 18 של הדאלאס ווינגס. צילום מהאתר הרשמי של אוקלוהומה סטייט

גודווין היא בוגרת מכללת אוקלוהומה סטייט, ונבחרה בדראפט האחרון של ה- WNBA בסיבוב השני בחירה 18, על ידי קבוצת הדאלאס ווינגס, לאחר שהעמידה בעונתה האחרונה במכללה ממוצעים גבוהים של 21 נקודות בממוצע למשחק עם 7 ריבאונדים בממוצע למשחק ו-6.7  אסיסטים בממוצע למשחק.


אמילי ספקטור. מתאזרחת. חתמה ל-3 שנים. צילום: פרטי. 

ספקטור המחזיקה בדרכון ישראלי שתשחק על תקן מתאזרחת, חתמה בקבוצה לשלוש שנים. היא מגיעה לאליצור חולון ממכללת טקסס, בה העמידה ממוצעים של 10.6 נקודות ו6 ריבאונדים למשחק, ויכולה לשחק בשתי עמדות הפווארד.


מנחם וידהורן. החתמות חדשות

מנחם וידהורן, יו״ר הקבוצה על ההחתמות: ״גודווין היא רכזת עם פוטנציאל גדול להיות אחת השחקניות היותר מעניינות שהגיעו לישראל בשנים האחרונות. אנחנו באליצור חולון כבר הוכחנו שאנחנו יודעים לבחור שחקניות רוקיות המתאימות לליגה הישראלית. וספקטור היא תוספת כח רצינית לסגל שלנו. עד כה גיבשנו סגל שחקניות איכותי , מסקרן ואטרקיטיבי לקראת העונה הקרובה״. גודווין וספקטור מצטרפות לג׳ורדן הופר, שיי קלי, לימור פלג ונופר שלום שחתומות כבר בקבוצה.