בנות הרצליה: בר מרלי מונתה לעוזרת המאמן
בנות הרצליה: בר מרלי מונתה לעוזרת המאמן
קבוצת הנשים בכדורסל של בנות הרצליה צירפה לצוות המקצועי שלה את בר מרלי, שמונתה לעוזרת המאמן של קורי קאר.
מאת: עורך האתר     14/06/2018

קבוצת הנשים בכדורסל של בנות הרצליה צירפה לצוות המקצועי שלה את בר מרלי, שמונתה לעוזרת המאמן של קורי קאר.


בר מרלי. מצטרפת לצוות המקצועי של קבוצת הבוגרות

מרלי בעלת תואר ראשון בחינוך גופני החלה לעבוד ב-2016 במחלקת הנוער של הרצליה, ובשתי העונות החולפות אימנה במועדון קבוצות בנים וקבוצות בנות.


קורי קאר. מאמן בנות הרצליה

מרלי מצטרפת בכך לצוות המקצועי של קבוצת הבוגרות הכולל את המאמן קורי קאר, עמית הלמן המנהל המקצועי ואת ליאם אצ'רקן האחראי על תחום הסקאוטינג וניתוחי הוידאו.

בר מרלי שיחקה בעבר  בראש העין, הפועל פתח תקווה, חוף השרון ושהם.

בר מרלי אמרה: "אני שמחה ונרגשת להצטרף לקבוצת הבוגרות. תמיד רציתי להשתלב בליגת העל לנשים, וחשבתי שזה יקרה בשלב יותר מאוחר של הקריירה. שמחה שעמית הלמן, שמכיר אותי מעבודתי  במחלקת הנערות, העריך את העבודה המקצועית שלי והאמין שאני מסוגלת לעשות את הקפיצה הזאת. אעשה הכל כדי לתרום להצלחת הקבוצה. אני מתרגשת מאוד לעבוד לצידו של  קורי קאר ומצפה ללמוד ממנו. סגל הקבוצה יחסית צעיר, ואני חושבת ומאוד מקווה שאבוא לידי ביטוי למרות שזוהי עונתי הראשונה."


עמית הלמן. לקדם גם מאמנות ומאמנים מהמחלקה הצעירה

עמית הלמן , המנהל המקצועי עמית הלמן אמר: "אנחנו שמחים מאוד שבר מרלי הצטרפה אלינו. כמועדון, שמנו למטרה לקדם בשנים הקרובות לא רק שחקניות צעירות אלא גם מאמנות ומאמנים מהמחלקה הצעירה. מרלי הינה מאמנת רעבה להצליח ומשקיענית ואנחנו בטוחים שעתידה לפניה. היא בעלת גישה אנושית ומקצועית מצוינת ויודעת כיצד לגרום לשחקניות להפיק מעצמן את המיטב."