הדר חדד חתמה בבנות הרצליה
הדר חדד חתמה בבנות הרצליה
בנות הרצליה החתימה את הגארדית הדר חדד (19 , 1.80 מטר) שגדלה במחלקת הנערות של הפועל ראשל"צ. המאמן קורי קאר: "חדד היא אחת הכישרונות העולים בכדורסל הנשים הישראלי".
מאת: עורך האתר     12/06/2018

בנות הרצליה החתימה את הגארדית הדר חדד (19 , 1.80 מטר) שגדלה במחלקת הנערות של הפועל ראשל"צ. היא הגיעה עם הקבוצות הצעירות של ראשל"צ לשלבי הגמר בכל הגילאים. ב-2015 זכתה בדאבל עם קבוצת הנערות. בגיל 16 עלתה לשחק בקבוצת הבוגרות בליגה הלאומית, בשתי העונות החולפות שיחקה בקבוצת הבוגרות של ראשל"צ בליגת העל.


הדר חדד. מהכשרונות העולים בכדורסל הנשים

במשחק השיא שלה אשתקד, במחזור ה-16 מול חולון, קלעה 8 נקודות (2 שלשות) ולקחה 4 ריבאונדים ב-18 דקות.חדד שיחקה במדי כל נבחרות ישראל הצעירות - מהקדטיות ועד העתודה.

"מהפגישה הראשונה שלי עם המועדון ראיתי משהו אחר וייחודי שלא רואים הרבה בארץ. מבחינת האימונים, המתקנים, מבחינת היחס לשחקניות", אמרה חדד לאחר החתימה, "אני מתרגשת להתחיל דרך חדשה במועדון חדש. זה גם מאוד מאתגר אותי, בוודאי עם מאמן כמו קורי קאר המביא אתו משהו חדש לכדורסל וגישה שונה".


קורי קאר. הרוטציה בקבוצה מאוד פתוחה 

מאמן הקבוצה קורי קאר: "חדד היא אחת הכישרונות העולים בכדורסל הנשים הישראלי. היא מאוד מגוונת. יש לה קליעה טובה, יש נתונים גוף טבעיים טובים, היא יכולה לשחק במספר עמדות והיא מאוד רוצה להצליח. אנחנו מאוד שמחים שהיא מצטרפת אלינו. לדעתי, לשחק בקבוצה שלנו עם עוד שחקניות צעירות ורעבות כמוה יתרום לה מאוד. הרוטציה בקבוצה מאוד פתוחה ומי שתהיה טובה תשחק, ותהיה לה ההזדמנות מצוינת לקבל דקות משחק משמעותיות. אנחנו מקווים שהיא תעשה השנה קפיצת מדרגה ותעזור לקבוצה להצליח."עמית הלמן. הדר חדד מאד מוערכת מבחינתנו
 
המנהל המקצועי עמית הלמן אמר: "הדר חדד היא שחקנית מאוד מוערכת מבחינתנו. כששמענו שהיא פנויה ידענו שאנחנו רוצים לראותה אצלנו בשל המשחק הוורסטילי שלה. כמו מרים חנון וליעד אורבך, גם היא יכולה לשחק בכמה עמדות ולשמור על כמה עמדות. התרשמנו מאוד מהרעב של הדר להצליח ואנחנו בטוחים שביחד, היא תגיע לרמות הכי גבוהות ותעזור למועדון לצעוד קדימה."