קטיה לויצקי, נעמה שפיר ורוני בן נון חתמו ברמת חן
קטיה לויצקי, נעמה שפיר ורוני בן נון חתמו ברמת חן
קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רמת חן/בליך שהודיעה הבוקר על החתמתה של טל לב, ממשיכה במסע הרכש שלה. לפני כשעה הודיעה הקבוצה על החתמתן של שלוש שחקניות נבחרת ישראל: קטיה לויצקי, נעמה שפיר ורוני בן נון.
מאת: עורך האתר     28/05/2018

קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רמת חן/בליך שהודיעה הבוקר על החתמתה של טל לב, ממשיכה במסע הרכש שלה. לפני כשעה הודיעה הקבוצה על החתמתן של שלוש שחקניות נבחרת ישראל: קטיה לויצקי, נעמה שפיר ורוני בן נון.  


קטיה לויצקי. חתמה במכבי רמת חן/בליך


שלושתן החליטו בסיום העונה שעברה שהן רוצות לשחק יחד באותה קבוצה בעונת 2018/2019. מכבי רמת חן הגיעה עם הסוכן רוני לופו לעיסקה משולשת שהתאימה לכל הצדדים.

לויצקי (32, 1.90 מ'), קפטן נבחרת ישראל ומכבי אשדוד נחשבת לאחת השחקניות הבכירות בארץ כיום ובכל הזמנים והיא מגיעה לראשונה בקריירה שלה לרמת חן. במאזנה תארים רבים: שבע אליפויות המדינה וששה גביעים. בעונה שעברה הציגה לויצקי יכולת גבוהה, בסדרות הפלייאוף. היא קלעה 9.3 נקודות בממוצע למשחק, הורידה 3.7 ריבאונדים בממוצע למשחק, ומסרה 3.2 אסיסטים בממוצע למשחק. לויצקי נבחרה לחמישיית העונה.


נעמה שפיר. חזרה לאחר הפסקה של 3 עונות 

נעמה שפיר (28, 1.70 מ') שיחקה ברמת חן/בליך לפני שלוש עונות עמה הגיעה לגמר הפלייאוף ולגמר הגביע. בעונה שעברה הגיעה עם אליצור נווה דוד רמלה לגמר הפלייאוף. בסדרות הפלייאוף קלעה 8.4 נקודות בממוצע למשחק ומסרה 5.1 אסיסטים בממוצע למשחק. בכל העונות שלה בליגת העל הגיעה שפיר לגמר הפלייאוף. במאזנה אליפות אחת וגביע המדינה אחד.


רוני בן נון. החתמה חדשה

רוני בן נון (28, 1.73 מ') כמו קטיה לויצקי עזבה את מכבי אשדוד אחרי שלוש אליפויות רצופות. בן נון שיחקה בעבר עונה אחת ברמת חן. בסדרות הפלייאוף בעונה החולפת קלעה 5.2 נקודות בממוצע למשחק.


לירון שרף. מאמן מכבי רמת חן/בליך


ההחתמות של מכבי רמת חן/בליך עם המאמן החדש לירון שרף מעידות על הכוונה של הקבוצה להיאבק בעונת המשחקים הבאה על כל התארים.

לירון שרף אמר: "אני שמח ומרוצה מאד ההחתמות האלה. מדובר בשחקניות איכותיות מאד בעלות ניסיון רב שנים בכדורסל הישראלי. זהו שלד ישראלי מצויין. בקבוצה שתי ישראליות  צעירות ששיחקו בקבוצה בעונה שעברה: אופיר לביא  וליאור הלוי ואליהן נצרף שחקניות נערות מבית. עכשיו נעבוד על איתור הזרות ואני מקווה שנעשה התאמות מוצלחות".

קטיה לויצקי אמרה לאחר החתימה:"ראשית, אני חייבת לציין שאני מאד אוהבת את מכבי אשדוד, והיו לי בשורותיה שנים נפלאות. בנקודת זמן זו,החלטתי לבצע שינוי בקריירה שלי. בגילי (32), אני צריכה לחשוב כבר על העתיד ביום שאחרי סיום הקריירה כי אני קרובה לשם. רמת חן מהווה עבורי  אתגר חדש. אני באה עם 100% מחויבות לכדורסל ולהצלחה כי זה המקצוע שלי. עד  היום זכיתי באליפויות בארבע קבוצות: רמת השרון, הפועל ת"א, רמלה ואשדוד. החלום שלי: להיות הישראלית הראשונה עם חמש אליפויות בחמש קבוצות שונות".