קריסטל ברדפורד חתמה בבנות הרצליה
קריסטל ברדפורד חתמה בבנות הרצליה
קריסטל ברדפורד (25, 1.83 מטר) ששיחקה בעונה שעברה באליצור חולון, תשחק בעונה הקרובה 2018/2019 בבנות הרצליה. המאמן קורי קאר: "אנחנו שמחים מאוד שקריסטל רוצה להיות חלק מהמועדון שלנו."
מאת: עורך האתר     21/05/2018

קריסטל ברדפורד (25, 1.83 מטר) ששיחקה בעונה שעברה באליצור חולון, תשחק בעונה הקרובה 2018/2019 בבנות הרצליה. אשתקד, במדי חולון העמידה ממוצעים מרשימים של 19.6 נקודות, 13.7 ריבאונדים ו-4.6 אסיסטים למשחק, ונבחרה לחמישיית העונה.


קריסטל ברדפורד. רוצה לשחק בקצב גבוה

ברדפורד הגיעה לישראל להפועל פתח תקווה במחצית עונת 2016/2017 והעמידה בשורותיה ממוצעים של 16.5 נקודות ו-11.6 ריבאונדים למשחק.

ברדפורד בוגרת מכללת סנטרל מישיגן, שם רשמה ממוצעים של 17.3 נקודות ו-8.2 ריבאונדים למשחק. ב-2015 נבחרה במקום ה-7 בדראפט ה-WNBA ע"י הלוס אנג'לס ספארקס, במדיה שיחקה עונה אחת, ממנה עברה לשחק בברזיל.

קריסטל ברדפורד לאחר חתימת ההסכם בבנות הרצליה אמרה: "אני כבר לא יכולה לחכות לעבוד עם הצוות ועם השחקניות בהרצליה. אני מרגישה שאני יכולה להנהיג ולשחק בסגנון המשחק שאני מצפה מעצמי לשחק בו. אני יודעת שהמאמן קורי קאר רוצה לשחק בקצב גבוה, וגם אני. השאיפה שלי ללמוד ולהשתפר העונה במדי בנות הרצליה".


קורי קאר. חשוב מאוד שיהיו לנו בסגל שחקניות מנוסות

קורי קאר מאמן בנות הרצליה אמר: "אנחנו נרגשים לצרף את קריסטל ברדפורד לקבוצה. יש לה ניסיון רב בליגה הישראלית. בעונה שעברה היא היתה מצוינת בחולון. ממה שהתרשמתי היא משתפרת מעונה לעונה. חשוב מאוד שיהיו לנו בסגל שחקניות מנוסות, כדי שיוכלו לעזור לשחקניות הצעירות, שיצטרכו גם הן לתרום העונה. כמאמן צעיר בליגה הניסיון שלה יעזור גם לי. ברדפורד היא שחקנית מגוונת מאד המשחקת היטב בשני צידי המגרש, תכונה  המתאימה מאוד לסגנון שלי כמאמן. אנחנו שמחים מאוד שקריסטל רוצה להיות חלק מהמועדון שלנו."

עמית הלמן המנהל המקצועי של בנות הרצליה אמר: "קריסטל  ברדפורד היא שחקנית רב-גוונית בהתקפה, אבל לא פחות מכך, היא גם שחקנית הגנתית. מדובר בשחקנית שיכולה לשמור על חמש עמדות במגרש תכונה שנדיר למצוא שחקניות כאלו. אנחנו בטוחים שהיא תוכל לעשות קפיצת מדרגה נוספת אצל מאמן הקבוצה קורי קאר ותסייע למועדון להגשים את מטרותיו הגבוהות