אופיר בנט ממשיכה לשתי עונות נוספות בבנות הרצליה
אופיר בנט ממשיכה לשתי עונות נוספות בבנות הרצליה
אופיר בנט (22), שחקנית נבחרת ישראל, תמשיך לשחק בשתי העונות הקרובות בקבוצת בנות הרצליה. בעונה האחרונה 2017/2018 קלעה בנט בממוצע 10.9 נקודות למשחק ולקחה 3.9 ריבאונדים ב-27 דקות בממוצע למשחק.
מאת: עורך האתר     19/05/2018

הכדורסלנית אופיר בנט (22), שחקנית נבחרת ישראל בכדורסל, תמשיך לשחק בשתי העונות הקרובות בקבוצת בנות הרצליה.


אופיר בנט. בנות הרצליה

בנט, שסגרה שבע עונות במועדון הגיעה להרצליה, ממושב גרופית שבערבה, בהיותה נערה בת 14 והצטרפה למחלקת הנערות של המועדון. שנתיים לאחר מכן, בעונת 2012/2013, בהיותה נערה בת 16, הצטרפה לקבוצת הבוגרות. שנה לאחר מכן בגיל 17, היתה מהשחקניות הבולטות בקבוצה ששיחקה אז בליגה הלאומית והיתה שותפה לעלייתה לליגת העל ובזכייה בגביע האיגוד.

בנט הייתה שותפה לזכייה ההיסטורית של הקבוצה בגביע המדינה בעונת 2014/15, ובאותה עונה זכתה בתואר "תגלית העונה".

בעונה האחרונה 2017/2018 קלעה בנט בממוצע 10.9 נקודות למשחק  ולקחה 3.9 ריבאונדים ב-27 דקות בממוצע למשחק.


אופיר בנט. מאחלת הצלחה למאמן קורי קאר 

לאחר חתימת ההסכם אמרה אופיר בנט: "אני מאושרת להמשיך לשתי עונות נוספות בבנות הרצליה. מהיום שעזבתי את הבית בערבה בגיל 14, מצאתי לי פה באגודה ובמועדון בית שני. מקצועיות, אנושיות, מחויבות ויושרה הם רק חלק מהדברים שאני מוקירה ואוהבת במועדון הזה, שכל כך יקר ללבי, ואני רק מחכה לתת בשבילו את כל כולי בעונות הקרובות. בהזדמנות זו אני רוצה לאחל בהצלחה למאמן קורי קאר שהצטרף למשפחת בנות הרצליה ולהודות לגלעד כ"ץ על 4 עונות משותפות במועדון. אני כבר מחכה לראות את האוהדים באולם היובל דוחפים ומעודדים את הקבוצה בעונה הקרובה!"

איזי צ'יניאו מנכ"ל המועדון אמר: "אני שמח שאופיר בנט, שחקנית הבית שלנו, בחרה להמשיך את הקריירה המקצועית הנהדרת שלה בהרצליה לשנתיים נוספות. העונה, לאחר פרישתה של ליעד סואץ-קרני, בנט הופכת לשחקנית המנוסה ביותר בקבוצה ומתחילה את עונתה השישית בליגת העל. אנו מצפים שגם העונה בנט תוביל את הקבוצה להישגים והצלחות ותמשיך להוות מודל ומופת למאות השחקניות במחלקת הנערות שלנו בהרצליה."

עמית הלמן המנהל המקצועי אמר: " אך טבעי וברור שבנט תמשיך בהרצליה. כמי שגדלה במועדון אנו רואים בה מנהיגה וסמל שלנו. אופיר בנט עשתה בעונה שעברה קפיצת מדרגה ברמה המקצועית והיום היא אחת הישראליות הבכירות בליגה. אנחנו שמחים מאוד שהיא ממשיכה אתנו ומאמינים בה שתוביל את הקבוצה להישגים גדולים."