עדני דגן מונה למאמן מכבי רעננה
עדני דגן מונה למאמן מכבי רעננה
קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רעננה, החתימה את עדני דגן כמאמן הקבוצה לעונת המשחקים הקרובה. יואב מזרחי, יו"ר מכבי רעננה: "דגן מביא עמו ניסיון עצום ורקורד של תארים".
מאת: עורך האתר     15/05/2018

קבוצת הנשים בכדורסל של מכבי רעננה, החתימה את עדני דגן כמאמן הקבוצה לעונת המשחקים הקרובה 2018/2019.

דגן שאימן בעונה שעברה את בני יהודה תל אביב, זכה במהלך הקריירה שלו בחמש אליפויות המדינה ובשבעה גביעים . הוא זכה בגביע המדינה עם מכבי רמת חן/בליך וזכה בדאבלהיסטורי עם מכבי בן/בנות אשדוד בעונת 2011/2012, ובגביע נוסף בעונת 2012/13.


עדני דגן. "ניסיון עצום ורקורד של תארים".

לאחר המינוי אמר דגן: אני שמח לאמן במכבי רעננה, מועדון עם מסורת כדורסל מקצועית רבת שנים. המשימה המידית שלנו היא לבנות את הסגל הכי טוב שאפשר לעונה הקרובה, לקדם  שחקניות כישרוניות ממחלקת הנערות המצוינת של רעננה ולשמור על הצעירות ששיחקו בשנה שעברה. אנחנו עם הפנים לקפיצת מדרגה נוספת".

מכבי רעננה החתימה את עדני דגן, אחרי שסיימה את התקשרותה עם לירון שרף שאימן אותה שתי עונות. שרף שקיבל מרעננה את ברכת הדרך  להצלחה במכבי רמת חן בליך כתב במכתב הפרידה שלו מהקבוצה:  "מכבי רעננה היא בית לעובדיה, מקור גאווה, מקום מאפשר ותומך, המהווה קרש קפיצה למאמנים ולשחקניות, ויותר מכך – אגודה הגונה המכבדת את הספורט ואת עובדיה". 


לירון שרף. "נתנו לו את ברכת הדרך".

יואב מזרחי, יו"ר מכבי רעננה: "נפרדנו בצער מלירון שרף, אולם כאשר פנה אלינו, לא התלבטנו לרגע, ונתנו לו את ברכת הדרך. אנו מאמינים בו ומאחלים לו הצלחה בקבוצה החדשה. אנו שמחים על מינויו של עדני דגן כמאמן הקבוצה לעונה הבאה. דגן מביא עמו ניסיון עצום ורקורד של תארים, ואני מאמין שמכבי רעננה תצא נשכרת ממנו".