4 הגדולות נערכות לחצי גמר הפלייאוף
4 הגדולות נערכות לחצי גמר הפלייאוף
משחקי המחזור ה-5 בבית העליון של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייערכו מחר (יום חמישי,15.3, שעה ראשית 19:00) ויהיו קדימון לאחת מסדרות חצי גמר וגמר הפלייאוף המרתקות והצמודות ביותר.
מאת: עורך האתר     14/03/2018

משחקי המחזור ה-5 בבית העליון של ליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל ייערכו מחר (יום חמישי,15.3, שעה ראשית 19:00) ויהיו קדימון לאחת מסדרות חצי גמר וגמר הפלייאוף המרתקות והצמודות ביותר. ביום שני הקרוב, 19.3, יתחילו סדרות חצי גמר הפלייאוף, שישוחקו בשיטה של הטוב מ-5 משחקים ומיד לאחר מכן יערכו משחקי סדרת גמר הפלייאוף שיקבעו את זהות האלופה לעונת המשחקים 2017/2018.


 מכבי רמת חן/בליך
 
אליצור נווה דוד רמלה – מכבי רמת חן/בליך
המשחק בין שתי הקבוצות יהיה קדימון לסדרת חצי גמר הפלייאוף ביניהן שתיפתח ביום שני הקרוב. שתי הקבוצות מעוניינות לעבור את המשחק בשלום ומצד שני להשיג יתרון מנטלי לקראת הסדרה ביניהן.


אליצור נווה דוד רמלה

שימו לב לעובדה שאליצור רמלה עדיין לא ניצחה העונה את מכבי רמת חן/בליך ויש לה למה לשאוף.
המפגשים הקודמים הסתיימו בניצחון חוץ של רמת חן 72:84 במחזור ה-2 ובניצחון ביתי 52:54 במחזור ה-11, ששוחק באולם זיסמן.


 מכבי בן בנות אשדוד

מכבי בן בנות אשדוד – הפועל רוני פ"ת
האלופה ומחזיקת הגביע עדיפה על הפועל רוני פ"ת ששיחקה במחזור הקודם ללא שאקיה לירי שסבלה מפציעה. השחקניות של עדן ענבר אמורות לנצל את המשחק לליטושים אחרונים לקראת סדרת חצי גמר הפלייאוף
מול גולדן טורס חולון.


 גולדן טורס חולון

שיין נדל"ן רמת השרון – גולדן טורס חולון
רמת השרון, עם שתי זרות בלבד, מתקשה להחזיק מעמד במשך 40 דקות ונראה שגם מול גולדן טורס חולון היא תתקשה להפתיע.  בחולון, המאמן רועי אייזנברג, ינצל גם הוא את המשחק כדי לחלק דקות בין השחקניות ולהתכונן לסדרת חצי הגמר מול האלופה.
 
 
טבלת בית עליון

1 . מכבי רמת חן/בליך 39
2. מכבי בן בנות אשדוד 38
3. גולדן טורס חולון 38
4. אליצור נווה דוד רמלה 34
5. שיין נדל"ן רמת השרון 31
6.  הפועל רוני פ"ת 31