חצאי גמר גביע המדינה לשנים
חצאי גמר גביע המדינה לשנים
משחקי חצי גמר גביע המדינה ווינר סל יתקיימו הערב. המשחק המוקדם יפגיש בין גולדן טורס חולון לבנות הרצליה. המשחק השני בין שיין נדל"ן רמת השרון למכבי בן בנות אשדוד.
מאת: עורך האתר     05/03/2018

שני משחקי חצי גמר גביע המדינה ווינר סל יתקיימו הערב באולם בית מכבי בראשל"צ. המשחק המוקדם, בשעה 17:00, יפגיש בין גולדן טורס חולון לבנות הרצליה, והמשחק השני, שייערך מיד לאחר מכן, בשעה 19:30, יפגיש בין שיין נדל"ן רמת השרון למכבי בן בנות אשדוד. (הכניסה חינם והמשחקים ישודרו בספורט5+ החל מהשעה 17:00).


גביע המדינה בידיים שלהן. 

גלעד כץ, מאמן בנות הרצליה: "אנחנו צריכים שהכל יתחבר לנו, שליעד תשחק, שאופיר ונוגה יהיו בשיאן ובאנו לקחת את הגביע. היו לנו 3 שבועות להתכונן ולהיות ביחד, יש לנו קבוצה מעולה".

רועי אייזנברג, מאמן גולדן טורס חולון: "אנחנו צריכים לחזור ולשחק כמו ששיחקנו לפני הפגרה. אנחנו עובדים קשה. אין לי ספק שמחר המעמד יביא את הבנות להתעלות על עצמן. מי שתהיה יותר מרוכזת ופחות טעויות זה מה שיכריע את המשחק. עברנו את המשוכה הכי קשה ברבע הגמר (רמת חן) במשחק חוץ אבל הכל מתחיל מ-0. הרצליה לא פראיירים, עבדנו קשה מאד מולם במשחק האחרון. מקווה שנדע לחבר הכל מחר".

נמרוד מיטל, מאמן שיין נדל"ן רמת השרון: "אנחנו בסגל חסר, יהיה לנו קשה, גם עם סגל מלא היה קשה. ננסה להישאר במשחק בחלק הראשון ומשם הלחץ יעבור לאשדוד".

עדן ענבר, מאמן מכבי בן בנות אשדוד: "המשחק תלוי בנו יותר אבל אין לזה משמעות. אני מקווה שנוכיח על המגרש שיש פער שיביא את המשחק להיות כזה שאם נשחק את המשחק שלנו אז אנחנו פייבוריטים ולא בורחים מזה. כשמתחיל המשחק התוצאה היא 0-0 ומה שהיה אין לו שום משמעות. אני מקווה שאת היתרון שיש לנו נביא לידי ביטוח".

ליעד סואץ קרני, קפטנית בנות הרצליה: "היה לי שבוע מאד מרגש עקב הפרישה. סגרנו את הפסטיבל והתעסקנו רק בגביע וכל מה שמעניין אותנו זה לקחת גביע. לפני משחק הפרישה התרגשתי מאד כמו שלא התרגשתי אף פעם, הקהל היה מלא בחברים ובמשפחה. שמתי הכל בצד ומאז לא דיברנו על הנושא וכל מה שמעניין אותנו זה המשחק מחר ואפשרות לקחת גביע ביום חמישי".

לימוד פלג, קפטנית גולדן טורס חולון: "כל העונה היינו קצרות ולמדנו לשחק ככה ולהתאמן ככה ועד עכשיו גם ניצחנו ככה. אין לחיסורים יותר מדי משמעות וזה משחק אחד שבו צריך לתת הכל".

יעל אהרונוב, קפטנית שיין נדל"ן רמת השרון: "בואו נהיה ריאלים, הסיכוי שלנו לא גדול אבל תמיד יש אמונה. אני יכולה להבטיח שכל אחד מאיתנו תיתן 100 אחוז ותעשה הכל כדי להישאר צמודות כל המשחק ולנסות להפתיע".

קטיה לויצקי, קפטנית מכבי בן בנות אשדוד: "מה שיפה בדרך שלנו זה שלמרות שהפסדנו כמה משחקים בתחילת העונה, הדרך של עדן ברורה מאד. אנחנו בתור שחקניות צריכות להאמין בדרך הזו ואת הפירות קוצרים בסוף. הגענו למאני טיים וזה הזמן שלנו להוכיח את זה".

צילום: עמוד הפייסבוק של איגוד הכדורסל.