הסכם חסות חדש וצבעים חדשים לאליצור חולון
הסכם חסות חדש וצבעים חדשים לאליצור חולון
קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון חתמה הסכם חסות עם חברת הנסיעות והשייט גולדן טורס, והחל מהיום הקבוצה תשא את השם: גולדן טורס חולון. שינוי מהותי נוסף במדי הקבוצה שיהיו סגול-צהוב.
מאת: עורך האתר     26/01/2018

קבוצת הנשים בכדורסל של אליצור חולון, המדורגת במקום הראשון בליגת אתנה ווינר לנשים בכדורסל, ערב תחילת משחקי הפליי אוף העליון, שתשחק בחצי גמר גביע המדינה לנשים, חתמה בסוף השבוע על הסכם חסות מעתה ועד סיום העונה עם חברת הנסיעות והשייט גולדן טורס, והחל מהיום הקבוצה תשא את השם: גולדן טורס חולון.


 גולדן טורס חולון

גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל, שבעבר כבר הייתה ספונסרית של הקבוצה, הינה חברת נסיעות בפריסה ארצית, המתמחה בקרוזים, חבילות שייט והפלגות יוקרה. בין השאר מייצגת החברה בארץ את חברת השייט היוקרתית - פוננט, וכן משמשת כסוכן מורשה של כל חברות השייט הגדולות בעולם ובהם: רויאל קריביאן, נורוויג'ן, MSC, קרניבל, הולנד אמריקה ועוד.


 קריסטל ברדפורד ונופר שלום. גולדן טורס חולון

גולדן טורס חולון הודיעה היום על שינוי  מהותי נוסף וחשוב מאד – שינוי הצבעים הרשמיים של בגדי המשחק של הקבוצה. הקבוצה ששיחקה בחמש העונות האחרונות בצבעי הוורוד לבן החליפה את מדי הקבוצה והצבעים הרשמיים שלה יהיו סגול-צהוב המזוהה עם קבוצת הגברים של הפועל חולון. כבר ביום שני הקרוב, בפתיחת משחקי הבית העליון של הפליי אוף  בליגה תופיע הקבוצה במדים החדשה.
 
יו״ר הקבוצה, מנחם וידהורן אמר :״אנחנו בעיצומה של עונה מוצלחת מאוד מבחינתנו עד כה, ושמחים על הצטרפותה של החברה המאמצת גולדן טורס שתוסיף לנו עוצמות נוספות לקראת השלבים המכריעים של העונה. המעבר לסגול-צהוב הינו צעד חשוב ומתבקש, היוצר  זהות ואחדות בין אוהדי קבוצות כדורסל הגברים והנשים בעיר חולון״.
 
צילום: גולדן טורס חולון